پیگیری‌های زیادی برای سرعت‌بخشیدن به صدور حکم شهردار کرمان کردیم

کرمان – رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: شورای شهر پیگیری های مستمری برای سرعت بخشیدن به صدور حکم شهردار کرمان انجام داده است.

به گزارش فت فتو، علیرضا نادری، با اشاره به اینکه برای سرعت‌بخشیدن به صدور حکم شهردار کرمان، پیگیری‌های زیادی شده است، گفت: روند انتخاب شهردار در وزارت کشور تا صدور حکم نهایی، مستلزم طی شدن مراحل قانونی است.

رئیس شورای شهر نیز در این خصوص گفت: شورای شهر در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن، با کمال دقت و امانت‌داری افراد را انتخاب و شهردار را معرفی کرده است، اما این روند در وزارت کشور تا صدور حکم نهایی مستلزم بررسی و طی شدن مراحل قانونی است.

وی افزود: در ادامۀ روند معرفی شهردار از سوی شورای شهر، اقداماتی از سوی استانداری و فرمانداری انجام شده و هم‌اکنون در وزارت کشور، این روند تا صدور حکم دنبال می‌شود.

نادری با اشاره به اینکه از سوی شورای شهر برای تسریع کار پیگیری‌های زیادی انجام شده، گفت: بخشی از کار انجام شده، اما هنوز مراحلی در وزارت کشور باید دنبال شود.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این جلسه در نطق پیش از دستور، به آشفتگی آزار دهندۀ ورودی‌های شهر کرمان اشاره و بر ساماندهی ورودی‌های شهر تأکید کرد.

محمود بابایی افزود: باید طبق برنامه و طرح مشخص، ساماندهی ورودی‌های شهر به‌خصوص از سمت بلوار «آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» (جاده تهران)، مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ورودی شهر از سمت بلوار «آیت‌الله هاشمی رفسنجانی» (جاده تهران) بسیار حائز اهمیت است، گفت: وضعیت آشفتۀ مغازه‌ها و تعمیرگاه‌ها در ابتدای این ورودی، بسیار نازیباست؛ بنابراین، پیشنهاد می‌شود با ارایۀ راه‌کاری سریع و کم‌هزینه، این محدوده ساماندهی شود.

کد خبر ۵۳۲۰۵۲۰
پیگیری‌های زیادی برای سرعت‌بخشیدن به صدور حکم شهردار کرمان کردیم

منبع:مــهر
💬 پیگیری‌های زیادی برای سرعت‌بخشیدن به صدور حکم شهردار کرمان کردیم