پیش بینی وزش باد نسبتا شدید در شرق استان کرمان/ هوا خنک تر می شود

فت فتو/کرمان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: در شرق استان کرمان از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که این پدیده در منطقه جنوب شرقی باعث کاهش کیفیت هوا و غبارآلودگی آسمان خواهد شد. “فهیمه راستی” در گفت و گو با فت […]

فت فتو/کرمان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: در شرق استان کرمان از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که این پدیده در منطقه جنوب شرقی باعث کاهش کیفیت هوا و غبارآلودگی آسمان خواهد شد.

“فهیمه راستی” در گفت و گو با فت فتو درباره وضعیت جوی استان کرمان اظهار کرد: امروز در مناطق جنوبی ضمن افزایش ابر، احتمال رگبار پراکنده همراه به وزش تندبادهای لحظه ای پیش بینی می شود.

وی افزود: در شرق استان کرمان از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که این پدیده در منطقه جنوب شرقی باعث کاهش کیفیت هوا و غبارآلودگی آسمان خواهد شد.

راستی با اشاره به اینکه در روزهای پایانی هفته جاری سرعت وزش باد در شرق استان زیاد است، تصریح کرد: دمای هوای نیمه شمالی استان در روزهای آینده خنک تر می شود و روند کاهشی دما آغاز شده است.

کارشناسی پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه در شمال و غرب استان از بعد ازظهر امروز تا پایان هفته وزش باد خواهیم داشت، بیان کرد: دمای هوای شهر کرمان صبح امروز ۱۶ درجه سانتیگراد بود و پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به ۳۴ تا ۳۵ درجه برسد.

وی افزود: صبح امروز لاله زار با دمای ۱۰ درجه خنک ترین و جیرفت با دمای ۳۲ درجه گرم ترین نقاط استان بودند و در ۲۴ ساعت گذشته فهرج با دمای ۴۴ درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان کرمان بود.

انتهای پیام
پیش بینی وزش باد نسبتا شدید در شرق استان کرمان/ هوا خنک تر می شود

منبع:ایـسنا
? پیش بینی وزش باد نسبتا شدید در شرق استان کرمان/ هوا خنک تر می شود