پیشنهاد مجله معروف آمریکایی به منچستریونایتد؛ روی طارمی حساب کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی فت فتو، منچستریونایتد در نقل و انتقالات زمستانی قطعا به دنبال جذب یک مهاجم خواهد بود. این هفته قرارداد بین کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد با توافق دو طرف فسخ شد و سران باشگاه به دنبال بررسی گزینه‌های جانشینی این بازیکن هستند. مجله آمریکایی فوربس در گزارشی سه گزینه برای تقویت خط […]

به گزارش خبرنگار ورزشی فت فتو، منچستریونایتد در نقل و انتقالات زمستانی قطعا به دنبال جذب یک مهاجم خواهد بود. این هفته قرارداد بین کریستیانو رونالدو و منچستریونایتد با توافق دو طرف فسخ شد و سران باشگاه به دنبال بررسی گزینه‌های جانشینی این بازیکن هستند.

مجله آمریکایی فوربس در گزارشی سه گزینه برای تقویت خط حمله منچستریونایتد را بررسی کرده است که در کنار جرمی فرینگپانگ و کودی گاکپو از هلند، نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو به چشم می‌خورد.

در گزارش این نشریه آمده است: به طور بالقوه جایگزین ارزان‌تری در پست مهاجم مرکزی است، اما مهدی طارمی می‌تواند تجربه و رکوردی فوق‌العاده را از در زمین بازی به جا بگذارد.

طارمی که اخیراً در اولین بازی گروهی ایران در جام جهانی دو گل به انگلیس زد، فصلی به یاد ماندنی را سپری می‌کند. او همراه باشگاهش، اف سی پورتو، تنها در ۲۰ بازی ۲۳ گل به ثمر رسانده که رکوردی ترسناک است.

از این ۱۵ گل، پنج گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسیده است. او بازیکنی است که می‌توان روی او حساب کرد و تنها به یک نیم فرصت نیاز دارد تا بتواند گلزنی کند؛ همانطور که در مقابل مردان گرت ساوتگیت این را نشان داد.

نقطه ضعف طارمی سن اوست که در پایان فصل ۳۱ ساله خواهد شد، اما اگر منچستریونایتد در نقل و انتقالات باشد، به ندرت مهاجمانی با فرم و نرخ گلزنی بهتر از ملی پوش ایرانی وجود دارند.

انتهای پیام/
پیشنهاد مجله معروف آمریکایی به منچستریونایتد؛ روی طارمی حساب کنید

منبع:آنـــا
? پیشنهاد مجله معروف آمریکایی به منچستریونایتد؛ روی طارمی حساب کنید