پیام متفاوت کی روش خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش گروه ورزشی فت فتو، کارلوس کی روش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود به اتفاقات دیدار با انگلیس واکنش نشان داد. وی نوشت: نباید نگران هوادارنماها باشیم. نباید به حرف‌های این تماشاگرنماهای غیرواقعی و هیجان‌زده توجه کنیم. برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی باید هزینه زیادی بپردازید. در فوتبال ما نمی‌توانیم […]

به گزارش گروه ورزشی فت فتو، کارلوس کی روش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود به اتفاقات دیدار با انگلیس واکنش نشان داد.

وی نوشت: نباید نگران هوادارنماها باشیم. نباید به حرف‌های این تماشاگرنماهای غیرواقعی و هیجان‌زده توجه کنیم. برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی باید هزینه زیادی بپردازید. در فوتبال ما نمی‌توانیم زمان را با بهانه‌ کردن و اینکه تقصیر را گردن کسی دیگر بیاندازیم، بگذرانیم. ما باید مسئولیت کارمان را برعهده بگیریم. 

مبادا در تله بیفتید و این صفت قهرمانی را با قیمت ارزان بفروشید. خدا به شما این فرصت را داده تا با تلاش و استعداد خود فوتبال بازی کنید. این یک جرم است اگر از این هدیه الهی استفاده نکنید.خودتان باشید و متعهد به کشورتان تا به یک قهرمان واقعی و به  یک مدل حقیقی برای جامعه بدل شوید تا مردم، دوستانتان و خانواده به شما افتخار کنند. بقیه چیزها در فوتبال چیزی جز شکست و حسادت نیست.

انتهای پیام/
پیام متفاوت کی روش خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

منبع:آنـــا
? پیام متفاوت کی روش خطاب به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران