پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت روز اورژانس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی فرا رسیدن ۲۶ شهریور ماه روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی را تبریک گفت. به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، با فرا رسیدن بیست و ششم شهریور ماه روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی، حمید رضا رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان پیام تبریکی صادر کرد. متن پیام به این […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی فرا رسیدن ۲۶ شهریور ماه روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار . فت فتو از کرمان، با فرا رسیدن بیست و ششم شهریور ماه روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی، حمید رضا رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

باسمه تعالی

بیست و ششم شهریور ماه، سالروز پاسداشت سپید پوشان سخت کوش و از خود گذشته‌ای است که در خط مقدم حوزه سلامت خدمات حیاتی و ارزنده‌ای را به جامعه ارائه می‌دهند.

همکاران عزیز فوریت‌های پزشکی همواره در سخت‌ترین شرایط تسکینی بر آلام دردمندان هستند و در خدمت رسانی در بحران‌های مختلف به بهترین نحو ایفای نقش کرده اند.

قریب به ۱۹ ماه است که بحران کرونا جامعه را فرا گرفته است و در این مدت سپید پوشان بی ادعای فوریت‌های پزشکی همگام با سایر مدافعان سلامت در صف مقدم خدمت به بیماران با تلاش شبانه روزی کارنامه‌ای درخشان از عملکرد خود رقم زده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

اقدامات موثر و به موقع فوریت‌های پزشکی در حوادث و بحران‌های مختلف بر کسی پوشیده نیست، شما عزیزان با بهره گیری از علم و عمل خود و با ایثار و تلاش مضاعف همواره امید را به دردمندان و آسیب دیدگان ناشی از حوادث و بلایای مختلف برگردانده اید و فرشته نجات بوده اید.

اینجانب ضمن تبریک روز اورژانس و فوریت‌های پزشکی، سربلندی و عزت شما عزیزان و خانواده‌های صبور و محترمتان را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/ب
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت روز اورژانس

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت روز اورژانس