پیاده روی «جاماندگان اربعین» در استان کرمان برگزار شد

امروز همزمان با اربعین حسینی (ع) مردم دیار کریمان، دیار سردار دلها، بیاد پیاده روی مسیر نجف تا کربلا را از پل شهدا (سیدی) تا گلزار شهدا (مزار شهید حاج قاسم سلیمانی) به صورت نمادین پیاده روی کردند. به گزارش فت فتو، امسال دومین سالی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا ایرانیان این دلدادگان […]

امروز همزمان با اربعین حسینی (ع) مردم دیار کریمان، دیار سردار دلها، بیاد پیاده روی مسیر نجف تا کربلا را از پل شهدا (سیدی) تا گلزار شهدا (مزار شهید حاج قاسم سلیمانی) به صورت نمادین پیاده روی کردند.

به گزارش فت فتو، امسال دومین سالی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا ایرانیان این دلدادگان حرم حسینی از پیاده روی در مسیر نجف تا کربلا  جا مانده اند.
اما مشتاقان حسین گرچه نتوانستند روز اربعین در کربلا باشند اما در خانه هایشان هم ننشستند و مسیرهای پیاده روی اربعین را در شهرهای خود به نمایش گذاشتند و از همین راه دور یکصدا گفتند «یا حسین به  تو از راه دور سلام».

امید که با واکسیناسیون تمامی ایرانیان و ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا  بتوانیم اربعین سال آینده عمودهای مسیر نجف تا کربلا را پیاده روی کنیم ان شاالله.

امروز همزمان با اربعین حسینی (ع) مردم دیار کریمان، دیار سردار دلها، بیاد پیاده روی مسیر نجف تا کربلا را از پل شهدا (سیدی) تا گلزار شهدا  (مزار شهید حاج قاسم سلیمانی)به صورت نمادین پیاده روی کردند.

همچنین موکب های زیادی که امسال  از مسیر نجف تا کربلا جا ماندده بودند در این مسیر پیاده روی از زائران ابا عبدالله الحسین (ع) پذیرایی کردند.

تصاویر زیر نمادینی از پیاده روی اربعین حسینی در استان کرمان

شهرستان کرمان
 شهرستان عنبرآباد
 
شهرستان سیرجان
 
شهرستان فهرج
 
شهرستان نرماشیر
 

شهرستان ریگان
 

شهرستان منوجان
 
شهرستان قلعه گنج
 

شهرستان کوهبنان
 

شهرستان رفسنجان

انتهای پیام/نامجو
پیاده روی «جاماندگان اربعین» در استان کرمان برگزار شد

منبع:آرمـان
? پیاده روی «جاماندگان اربعین» در استان کرمان برگزار شد