پیاده روی از حرم تا حرم حرکت نمادین جاماندگان اربعین در کوهبنان برگزار شد

مردم کوهبنان همزمان با سایر هم میهنان در سراسر کشور در مراسم اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) با برگزاری مراسم عزاداری به سوگ نشستند.

به گزارش” فت فتو ” جاماندگان کوهبنانی و شکسته دلان حرم حسینی که قلبهایشان مالامال از اندوه هجران حریم یار است در چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به یاد اربعین سال های گذشته پای پیاده از حرم مطهر امام زاده بی بی عصمت(س) کوهبنان با طی کردن بلوار بین الحرمین به سمت حرم مطهر امام زاده سید سلیمانشاه شهرستان عقده دل گشودند.
این مراسم با حرکت هیات های عزاداری ، نوحه سرایی ، قرائت زیارت اربعین و….. همراه بود.
عزاداران حسینی جهت پیاده روی چفیه، پرچم، اسپیکر و… به  همراه داشتند و با فریاد های لبیک یا حسین ، لبیک یا اباالفضل العباس حال و هوای معنوی خاصی به مراسم بخشیدند گویا در مسیر نجف تا کربلا حرکت می کردند.
ضمنا موکب هایی هم در بین بلوار بین الحرمین کوهبنان مستقر بودند تا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از عزاداران حسینی پذیرایی نمایند.
این مراسم با حضور امام جمعه ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس دادگستری، جانشین فرمانده انتظامی ، فرماندهان نظامی و انتظامی، رئیس ادارات تبلیغات اسلامی و اوقاف، علما و روحانیون ، جمعی از بسیجیان ، مسئولین و مردم ولایت مدار و بسیجی کوهبنان به همت اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیات های مذهبی شهرستان کوهبنان برگزار گردید.
لازم‌به ذکر است مراسم پیاده روی در بخش طغرالجرد از حرم مطهر شهدای گمنام شروع و تا روستای سبتک ادامه داشت.
انتهای پیام/ نامجو کوهبنانی
پیاده روی از حرم تا حرم حرکت نمادین جاماندگان اربعین در کوهبنان برگزار شد

منبع:آرمـان
💬 پیاده روی از حرم تا حرم حرکت نمادین جاماندگان اربعین در کوهبنان برگزار شد