پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در قلعه‌گنج برگزار می‌شود

امام جمعه قلعه‌گنج گفت: پیاده‌روی نمادین جاماندگان اربعین در سه شهرستان قلعه‌گنج ،کهنوج و رودبار جنوب برگزار و همگی در جوار مرقد مطهر شاهزاده ابوالقاسم (زیارت بچه) گردهم خواهند آمدند.  حجت‌الاسلام رضا احمدی‌نیک در گفت‌وگو با فت فتو در قلعه‌گنج اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال نیز محبان اهل‌بیت (ع) از حضور و زیارت […]


امام جمعه قلعه‌گنج گفت: پیاده‌روی نمادین جاماندگان اربعین در سه شهرستان قلعه‌گنج ،کهنوج و رودبار جنوب برگزار و همگی در جوار مرقد مطهر شاهزاده ابوالقاسم (زیارت بچه) گردهم خواهند آمدند.

 حجت‌الاسلام رضا احمدی‌نیک در گفت‌وگو با فت فتو در قلعه‌گنج اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال نیز محبان اهل‌بیت (ع) از حضور و زیارت کربلا محروم شدند، سیل عشاق‌الحسین (ع) پیاده‌روی نمادین جاماندگان اربعین در سه شهرستان قلعه‌گنج ،کهنوج و رودبار جنوب برگزار و همگی در جوار مرقد مطهر شاهزاده ابوالقاسم (زیارت بچه) گردهم خواهند آمدند.

امام جمعه قلعه‌گنج افزود: تجهیزات و وسایل موکب اربعین قلعه‌گنج که هرساله در کربلای معلی مورد استفاده قرار می‌گرفت، امسال در روز اربعین در راهپیمایی زیارت‌ بچه استفاده خواهد شد و  قریب به ۱۰ موکب در این راهپیمایی به بیش از ۱۳ هزار نفر خدمات ارائه خواهند کرد.

وی ادامه داد: امنیت مسیر توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج روستاها و نیروهای بسیج و سپاه در کنار نیروی انتظامی در طول مسیر پیاده‌روی تأمین خواهد شد.

احمدی‌نیک خاطرنشان کرد: راهپیمایی و پیاده‌روی جاماندگان اربعین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همه مدیران و مسؤولان همکاری و هماهنگی کنند که این راهپیمایی مردمی با کیفیت هرچه بهتر انجام شود.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ب

پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در قلعه‌گنج برگزار می‌شود

منبع:فــارس
? پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در قلعه‌گنج برگزار می‌شود