پویش "احسان زندگی" در 36 نقطه محروم استان کرمان؛ 45000 کرمانی از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند + تصاویر

گروه استان‌ها – در پویش “احسان زندگی” ۴۵ هزار نفر از مردم استان کرمان در ۳۶ نقطه محروم از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند شدند. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان ، آبرسانی به 36 نقطه استان کرمان در پویش “احسان زندگی” ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام و 45 […]

گروه استان‌ها – در پویش “احسان زندگی” ۴۵ هزار نفر از مردم استان کرمان در ۳۶ نقطه محروم از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان ، آبرسانی به 36 نقطه استان کرمان در پویش “احسان زندگی” ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام و 45 هزار نفر از مردم استان کرمان در مناطق محروم و دورافتاده روستایی از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند.

محمدعلی روح‌اللهی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کنار دیگر اقداماتی که در حوزه‌های مختلف انجام می‌دهد، انجام یکسری اقدامات زیربنایی را نیز در برنامه دارد اظهار داشت: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در تابستان امسال، پویشی را با عنوان “احسان زندگی” آغاز کرد.

وی با عنوان اینکه در این پویش شش منطقه در کرمان، سه منطقه در ماهان، روستای پشوئیه بخش شهداد، چهار منطقه در ریگان و 24 روستا در شهرستان نرماشیر احصا شده افزود: این پویش در استان کرمان با استعانت از خداوند و ساقی لب تشنگان حضرت ابوالفضل (ع) آغاز شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان کرمان با بیان اینکه امروز و در آستانه اربعین حسینی 36 نقطه این مراکز از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند گفت: در مناطق احصا شده در کرمان، ماهان، ریگان و روستای پشوئیه با کمک گروه‌های جهادی همراه ستاد، منبع‌های هزار و پنج هزار لیتری و متعلقات آنها نصب شد.

رزمایش مشترک کمک‌های مؤمنانه مساجد استان کرمان برگزار شد + تصاویر
استان کرمان در استفاده از امکانات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ضعیف عمل کرده است
طرح اطعام “سفره احسان مهدوی” ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان کرمان برگزار شد+تصاویر

وی با اشاره به اینکه در 24 روستای نرماشیر هم با زهکشی و لایروبی 4 روستای حلقه چاه مشکل آب آشامیدنی این مناطق مرتفع شده است ادامه داد: در این 36 منطقه، 45 هزار نفر از مردم از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

روح‌اللهی با بیان اینکه اعتباری که مجموعه بنیاد احسان در این پویش در اختیار ما گذاشت بالغ بر 480 میلیون تومان بوده است گفت: اعتقاد داریم که این اقدامات به مدد بهره‌گیری از نام حضرت ابوالفضل (ع) ساقی کربلا بوده است.

استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان , استان کرمان ,

انتهای پیام/511/ ع
پویش "احسان زندگی" در 36 نقطه محروم استان کرمان؛ 45000 کرمانی از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند + تصاویر

منبع:تسنــیم
? پویش "احسان زندگی" در 36 نقطه محروم استان کرمان؛ 45000 کرمانی از نعمت آب شرب بهره‌مند شدند + تصاویر