پویش تهیه لوازم التحریر رایگان با نام همکلاسی مهربان در دیار کریمان

کرمان – فت فتو – معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی پویش “همکلاسی مهربان” در این استان گفت: در این پویش دانش‌آموزان با مشارکت معلمان و خیرین اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده و لوازم‌التحریر خریداری شده را در خفا به دانش‌آموزان نیازمند اهدا می‌کنند. به […]

کرمان – فت فتو – معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به راه‌اندازی پویش “همکلاسی مهربان” در این استان گفت: در این پویش دانش‌آموزان با مشارکت معلمان و خیرین اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی کرده و لوازم‌التحریر خریداری شده را در خفا به دانش‌آموزان نیازمند اهدا می‌کنند.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، صدیقه مرادی در نشست شورای پیگیری پویش همکلاسی مهربان افزود: بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، دانش‌آموز باید خلاق، کارآفرین، مقتصد، بانشاط، ماهر، وطن‌دوست، مهرورز و جهادگر باشد که خصلت‌هایی مانند مسئولیت‌پذیری، مشارکت اجتماعی، مهارت افزایی و روحیه کارآفرینی در بیانیه گام دوم انقلاب نیز مورد تاکید قرار گرفته و بر اساس همین ویژگی‌ها برنامه‌ها و پویش‌های متعددی در معاونت پرورشی و سازمان بسیج دانش‌آموزی طراحی شده و به اجرا درمی‌آید.

وی اظهار داشت: یکی از این برنامه‌ها پویش؛ طرح همکلاسی مهربان است که در این پویش دانش‌آموزان در مدرسه و با مشارکت معلمان و خیرین اقدام به جمع‌آوری کمک های مردمی کرده و با استفاده از این کمک ها لوازم‌التحریر خریداری می‌کنند و در خفا آن را به دانش‌آموزان نیازمند تحویل می‌دهند.

مرادی گفت: این پویش با مشارکت آموزش و پرورش، سپاه ثارالله، بهزیستی و همه تشکل‌های درون مدارس شامل انجمن اسلامی، سازمان دانش‌آموزی، بسیج دانش‌آموزی و هلال احمر اجرا می‌شود.

بیش از ۶۵۰ هزار دانش آموز در هفت هزار و ۸۶۷ مدرسه کرمان مشغول به تحصیل هستند.
پویش تهیه لوازم التحریر رایگان با نام همکلاسی مهربان در دیار کریمان

منبع:ایرنـا
? پویش تهیه لوازم التحریر رایگان با نام همکلاسی مهربان در دیار کریمان