پویش استانی «‌کرمان همدل» در کرمان اجرا می‌شود

پویش استانی «کرمان همدل‌» با شعار الفبای مهربانی و با هدف تأمین لوازم‌التحریر و وسایل کمک آموزشی ویژه دانش‌آموزان بی‌بضاعت از اول مهرماه در کرمان اجرا می‌شود. به گزارش فت فتو از کرمان، محمدعلی محمدی، معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمان از آغاز پویش استانی «کرمان همدل» با شعار الفبای مهربانی و با […]

پویش استانی «کرمان همدل‌» با شعار الفبای مهربانی و با هدف تأمین لوازم‌التحریر و وسایل کمک آموزشی ویژه دانش‌آموزان بی‌بضاعت از اول مهرماه در کرمان اجرا می‌شود.

به گزارش فت فتو از کرمان، محمدعلی محمدی، معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمان از آغاز پویش استانی «کرمان همدل» با شعار الفبای مهربانی و با هدف تأمین لوازم‌التحریر و وسایل کمک‌آموزشی ویژه دانش‌آموزان بی‌بضاعت با همکاری شهرداری کرمان و ۷ مؤسسه خیریه فعال تحت نظارت بهزیستی (مؤسسات خیریه کرمان پارسا، چتر مهربانی بوتیا، حضرت زهرا(س)، فرزندان امید کوثر، بیت الکوثر زنگی‌آباد، مهرآفرین پناه عصر، بچه‌های آفتاب و اسرا ) و شرکای اجتماعی در استان خبر داد.

وی ضمن تقدیر از شهرداری کرمان در خصوص نصب تبلیغات رایگان در تعدادی از تابلوهای شهری بیان کرد: این پویش در سراسر استان کرمان کار خود را به‌صورت همزمان از ابتدای مهرماه سال جاری آغاز می‌کند. امیدواریم در پایان این پویش لوازم التحریر و وسایل کمک‌آموزشی تعداد زیادی از دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت تأمین شود.

محمدی تعداد دانش‌‌آموزان تحت حمایت بهزیستی در سراسر استان را ۱۰۳۴۱ نفر اعلام کرد و گفت: تعدا ۳۲۸۵ دانش‌آموز معلول نیازمند نیز تحت حمایت بهزیستی هستند و نیاز این گروه از دانش‌آموزان به وسایل کمک‌آموزشی از جمله موبایل و تبلت یک ضرورت جدی است.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمان با دعوت از مسئولین، خیرین و عموم مردم جهت شرکت در این پویش استانی از صنوف مربوطه جهت مشارکت در تأمین اقلام آموزشی این افراد درخواست مساعدت نمود.

وی افزود: شماره حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی به شماره ۴۱۵۹۰۳۴۵۴۱۶۳۰۴۹۷ نزد بانک مرکزی جهت واریز کمک‌های نقدی است. همچنین مردم می‌توانند هدایا و مشارکت‌های غیرنقدی خود را به پایگاه‌های مؤسسات خیریه سطح شهر و همچنین ادارات بهزیستی در سراسر استان تحویل نمایند.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان کرمان با اذعان به اینکه مردم هیچ‌گاه بهزیستی را تنها نگذاشته‌اند و همواره پشتیبان فرزندان بهزیستی بوده‌اند، استفاده از کد تعریف شده USSD به شماره #۱۴۸۰ ۶۶۵۵ را از طریق تلفن همراه، از دیگر شیوه‌های مشارکت با اداره کل بهزیستی استان اعلام نمود.

یادآور می‌شود، پویش استانی «کرمان همدل» به صورت همزمان از یکم مهرماه در سراسر استان آغاز و سی‌ام مهر‌ماه به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام
پویش استانی «‌کرمان همدل» در کرمان اجرا می‌شود

منبع:خــبرگزاری بین المللی قــرآن
? پویش استانی «‌کرمان همدل» در کرمان اجرا می‌شود