پلیس کرمان بیش از ۵۰۸ کیلوگرم مواد مخدر را کشف کرد

کرمان – فت فتو – پلیس کرمان طی ۲ عملیات جداگانه ۵۰۸ کیلو ۷۰۰ گرم مواد مخدر را کشف کرد. به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف ۲۸۴ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و هلاکت یک قاچاقچی مسلح […]

کرمان – فت فتو – پلیس کرمان طی ۲ عملیات جداگانه ۵۰۸ کیلو ۷۰۰ گرم مواد مخدر را کشف کرد.

به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف ۲۸۴ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و هلاکت یک قاچاقچی مسلح مواد مخدر طی عملیات شبانه ماموران یگان تکاوری ۱۲۴ شهداد خبر داد.

سرهنگ مهدی توسنگ افزود: ماموران دسته رزمی شهید خواجویی بهرامجرد که تحت مدیریت یگان تکاوری ۱۲۴ شهداد اجرای ماموریت می کنند با انجام اقدامات اطلاعاتی از عبور یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل موادمخدر از طریق  مسیرهای خاکی محدوده محور راین – کرمان مطلع شدند.

وی ادامه داد: در این رابطه ماموران با استقرار شبانه در محدوده دره “قروئیه” به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به آن دستور ایست دادند اما راننده آن با تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار داشت که با سرعت عمل و آتش پرحجم ماموران پس از طی مسافتی کوتاه از حرکت باز ایستاد.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر خاطرنشان کرد: ماموران از درون این خودرو ۲۸۴ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند و در ادامه طی بررسی محل درگیری متوجه شدند سرنشین مسلح این خودرو نیز به هلاکت رسیده و در انتقال این حجم سنگین مواد افیونی ناکام مانده است.

فرمانده انتظامی بم نیز گفت: با همکاری اطلاعاتی پلیس استان گلستان و در عملیات پلیس این شهرستان، ۲۲۴ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف و سه قاچاقچی دستگیر شدند.

سرهنگ اکبر نجفی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیری مواد مخدر از طریق محور های روستایی بم مطلع و موضوع را به پلیس این شهرستان گزارش دادند.

وی ادامه داد: تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با  اشرافیت اطلاعاتی خود، ۲ نفر از قاچاقچیان را هنگام انتقال ۱۰۳ کیلو و ۲۰۰ گرم  تریاک در محور روستایی ابارق دستگیر و خودروی پراید آنان را نیز توقیف کردند.  

فرمانده انتظامی شهرستان بم خاطر نشان کرد :  بلافاصله ماموران در ادامه این عملیات ضمن هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل قاچاقچیان ۱۲۱کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک را نیز از داخل یک دستگاه پراید پارک شده در این مکان کشف و یکی دیگر از قاچاقچیان را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ “نجفی” با اشاره به اینکه طی این عملیات در مجموع ۳ قاچاقچی دستگیر،  ۲۲۴ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف و ۲ دستگاه خودرو توقیف شد، بیان کرد: با تشکیل پرونده در این رابطه، متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
پلیس کرمان بیش از ۵۰۸ کیلوگرم مواد مخدر را کشف کرد

منبع:ایرنـا
? پلیس کرمان بیش از ۵۰۸ کیلوگرم مواد مخدر را کشف کرد