پلیس امنیت اقتصادی کرمان بولدوزر قاچاق ۱۵ میلیارد ریالی را کشف کرد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف یک دستگاه بولدوزر قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در ایست و بازرسی مرصاد خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ایست و بازرسی “مرصاد” هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه […]

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف یک دستگاه بولدوزر قاچاق به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در ایست و بازرسی مرصاد خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمیدرضا میرحبیبی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی مستقر در ایست و بازرسی “مرصاد” هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلر که یک بولدوزر را حمل می کرد، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و در بررسی مدارک و اسناد متوجه شدند که بولدوزر حمل شده فاقد هرگونه مجوز قانونی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان، ارزش بولدوزر کشف شده را بر اساس نظر کارشناسان ۱۵ میلیارد ریال برآورد و بیان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ میرحبیبی در پایان از مردم خواست برای کمک به اقتصاد جامعه در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
پلیس امنیت اقتصادی کرمان بولدوزر قاچاق ۱۵ میلیارد ریالی را کشف کرد

منبع: تــابناک
? پلیس امنیت اقتصادی کرمان بولدوزر قاچاق ۱۵ میلیارد ریالی را کشف کرد