پروژۀ پیاده‌راه‌سازی خیابان “شهید تجلی” کرمان توسط شهرداری تکمیل می‌شود

فت فتو/کرمان سرپرست شهرداری کرمان گفت: به ‌دلیل تعلل پیمانکار برای آماده‌سازی پیاده‌راه خیابان «شهید تجلی»، شهرداری کرمان تکمیل این پروژه را به‌دست گرفت. “محسن پوراسماعیلی” شامگاه سوم مهرماه در نشست شورای مدیران شهرداری کرمان، با بیان اینکه برای شروع طرح پیاده‌راه‌سازی میدان «توحید» و خیابان «شهید تجلی»، از  سال ۹۹ با پیمانکار قرارداد بسته […]

فت فتو/کرمان سرپرست شهرداری کرمان گفت: به ‌دلیل تعلل پیمانکار برای آماده‌سازی پیاده‌راه خیابان «شهید تجلی»، شهرداری کرمان تکمیل این پروژه را به‌دست گرفت.

“محسن پوراسماعیلی” شامگاه سوم مهرماه در نشست شورای مدیران شهرداری کرمان، با بیان اینکه برای شروع طرح پیاده‌راه‌سازی میدان «توحید» و خیابان «شهید تجلی»، از  سال ۹۹ با پیمانکار قرارداد بسته شده، عنوان کرد: طبق گزارش ناظر پروژه، پیاده‌راه‌سازی میدان توحید و خیابان شهید تجلی تنها ۲۰ درصد پیشرفت دارد که بخش بزرگی از آن مربوط به خاک‌برداری است.

وی به عواقب عقب‌ماندن پروژه از زمان قانونی خود و نارضایتی کسبه اشاره و اظهار کرد: میدان توحید(ارگ) و خیابان شهید تجلی به‌دلیل تأخیر در روند اجرایی پروژه، با مشکلاتی مواجه شده و پیمانکار طی مراحل قانونی انتخاب شده، اما  نتوانسته در مدت‌زمان تعیین‌شده کار را به پایان برساند.

پوراسماعیلی ضمن ابراز نارضایتی از روند پروژه، از برگزاری جلسات متعدد برای پیدا کردن راه‌حلی برای پیشبرد کار خبر داد و گفت: بعد از خود اظهاری پیمانکار در خصوص پروژه پذیرفته شد تا پیمانکار از پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان شهید تجلی خارج شود و فقط در میدان «توحید» (ارگ) کار کند.

سرپرست شهرداری کرمان با بیان اینکه پروژۀ پیاده‌راه‌سازی خیابان شهید تجلی به‌ صورت کادر امانی توسط شهرداری ادامه خواهد یافت، گفت: به زودی ساماندهی و پیاده‌راه‌سازی فضای جلوی مغازه‌ها در این خیابان توسط شهرداری انجام خواهد شد.

وی زمان را عامل مهمی در موفقیت این پروژه برشمرد و گفت: در حال حاضر اولویت با خیابان شهید تجلی است؛ بنابراین لازم است کار تقسیم‌بندی و به‌صورت شیفت‌بندی پیش برود و سرعت کار اجرایی مستلزم همکاری‌های بین‌بخشی است.

پوراسماعیلی با اشاره به اینکه با توجه به نزدیک‌شدن به فصل بارندگی، تلاش خواهیم کرد پروژه در حداقل زمان ممکن اجرا شود، افزود: در پروژه خیابان «شهید تجلی» و میدان «توحید»، طرح و نوع مصالح، تعیین‌ شده و تنها باید کار اجرایی انجام شود.

به گزارش فت فتو، “مسعودزاده” ناظر پروژه نیز در این جلسه با اشاره به هماهنگی‌های لازم و تخلیۀ مصالح گفت: در حال حاضر کسبۀ خیابان «شهید تجلی» ناراضی هستند و در صورتی که بخشی از پروژه به‌خوبی انجام شود، به آرامش نسبی خواهیم رسید.

انتهای پیام
پروژۀ پیاده‌راه‌سازی خیابان “شهید تجلی” کرمان توسط شهرداری تکمیل می‌شود

منبع:ایـسنا
? پروژۀ پیاده‌راه‌سازی خیابان “شهید تجلی” کرمان توسط شهرداری تکمیل می‌شود