پروژه ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن بین دستگاه های مختلف کرمان پاس کاری می شود

فت فتو/کرمان استاندار کرمان گفت: انجام پروژه مهم ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن در شهر کرمان بین دستگاه‌های مختلف پاسکاری می شود و به همین دلیل باید مقصر یا مقصران به دادستان معرفی شوند تا برخورد قانونی صورت گیرد. دکتر”علی زینی وند” شامگاه ۱۰ مهرماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان اظهار کرد: پروژه اقدام […]

فت فتو/کرمان استاندار کرمان گفت: انجام پروژه مهم ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن در شهر کرمان بین دستگاه‌های مختلف پاسکاری می شود و به همین دلیل باید مقصر یا مقصران به دادستان معرفی شوند تا برخورد قانونی صورت گیرد.

دکتر”علی زینی وند” شامگاه ۱۰ مهرماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان اظهار کرد: پروژه اقدام ملی مسکن از مهم ترین پروژه‌هاست و اگر پروژه ۴۰۰۰ واحدی ستاد اجرایی در شهر کرمان همراه با دیگر پروژه ها پیش رفته بود، جزو استان های پیشتاز در طرح اقدام ملی مسکن بودیم.

وی ادامه داد: انجام این پروژه مهم بین دستگاه‌های مختلف پاسکاری می شود و به همین دلیل باید مقصر یا مقصران به دادستان معرفی شوند تا برخورد قانونی صورت گیرد.

استاندار کرمان تصریح کرد: عدم پاسخگویی دستگاه های مربوطه، مانع‌تراشی‌ها و کوتاهی در اجرای وظایف محموله در طرحی که مردم منتظر آن هستند، غیرقابل قبول است.

وی بیان کرد: پروژه اقدام ملی مسکن برای افراد کم درآمد و مستضعف جامعه است و این سومین جلسه ای است که برای اجرای آن برگزار می‌شود، اما علی رغم اینکه در برخی استان‌ها همچون یزد واحدها به متقاضیان تحویل شده، در کرمان هنوز هیچ اقدام موثری انجام صورت نگرفته است.

زینی وند گفت: ستاد اجرایی فرمان امام تفاهمنامه‌های متعدد در حوزه اشتغالزایی در استان کرمان دارد که با موفقیت نیز اجرایی شده‌اند، تفاهمنامه ۱۸ هزار شغل با این مجموعه در استان منعقد شده و از برنامه زمانبندی نیز جلوتر هستیم، اما این خدمات به خاطر پروژه مسکن نباید مخدوش شوند.

وی در ادامه با اشاره به قانون جهش تولید مسکن گفت: شعار محوری رئیس جمهور هم تولید یک میلیون مسکن بود و این قانون مجلس نوید می دهد که دولت در تولید مسکن و با توجه به تجارب دوره های قبلی موفق تر خواهد بود.

استاندار کرمان بهره‌گیری از قانون جهش تولید مسکن را در ساماندهی به بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام
پروژه ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن بین دستگاه های مختلف کرمان پاس کاری می شود

منبع:ایـسنا
? پروژه ۴۰۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن بین دستگاه های مختلف کرمان پاس کاری می شود