پروانه فیلم سینمایی «فاتحان اروند» با موضوع رشادت های شهید حاج احمد امینی صادر شد

فت فتو/کرمان پروانه ساخت فیلم سینمایی «فاتحان اروند» به کارگردانی فرهاد فداکار و تهیه کنندگی سیدابراهیم عامریان با موضوع رشادت های فرمانده شهید اهل رفسنجان حاج احمد امینی صادر شد. به گزارش خبرنگار فت فتو، فیلم سینمایی «فاتحان اروند» در ژانر دفاع مقدس ساخته می شود و نوید محمد زاده و پیمان معادی گزینه های […]

فت فتو/کرمان پروانه ساخت فیلم سینمایی «فاتحان اروند» به کارگردانی فرهاد فداکار و تهیه کنندگی سیدابراهیم عامریان با موضوع رشادت های فرمانده شهید اهل رفسنجان حاج احمد امینی صادر شد.

به گزارش خبرنگار فت فتو، فیلم سینمایی «فاتحان اروند» در ژانر دفاع مقدس ساخته می شود و نوید محمد زاده و پیمان معادی گزینه های اصلی نقش آفرینی در آن خواهند بود.

این اثر اولین فیلم بلند سینمایی فرهاد فداکار در سمت کارگردان است که مصطفی کیایی نیز در نقش مشاور کارگردان با وی همکاری می کند.

«فاتحان اروند» که هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد، به روایت رشادت های فرمانده شهید رفسنجانی حاج احمد امینی و شهدای گردان ۴۱۰ غواص در عملیات والفجر ۸ می پردازد.

به گزارش فت فتو، «فاتحان اروند» در شهرهای رفسنجان، آبادان، بندرعباس تولید می شود و پس از ساخت و طی مراحل فنی، برای حضور در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

انتهای پیام
پروانه فیلم سینمایی «فاتحان اروند» با موضوع رشادت های شهید حاج احمد امینی صادر شد

منبع:ایـسنا
? پروانه فیلم سینمایی «فاتحان اروند» با موضوع رشادت های شهید حاج احمد امینی صادر شد