پرداخت معوقات بیمه‌ها در چهارماهه امسال

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور : تمامی پرداخت‌های بیمه‌ای تا تیر امسال قطعی شده و پرداختی مرداد نیز به زودی کامل خواهد شد. به گزارش فت فتو؛محمدمهدی ناصحی درجمع روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان گفت: نبود سامانه مشترک نسخه الکترونیک را یکی از اشکلات جدی نظام سلامت است و به زودی یکی از سامانه‌های بیمه […]

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور : تمامی پرداخت‌های بیمه‌ای تا تیر امسال قطعی شده و پرداختی مرداد نیز به زودی کامل خواهد شد.

به گزارش فت فتو؛محمدمهدی ناصحی درجمع روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان گفت: نبود سامانه مشترک نسخه الکترونیک را یکی از اشکلات جدی نظام سلامت است و به زودی یکی از سامانه‌های بیمه سلامت و تامین اجتماعی به عنوان سامانه مشترک برگزیده خواهد شد تا امور بیمه‌ای روانتر شود و پراکنده کاری و چندگانگی جلوگیری شود.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور همچنین درباره نابسامانی بستر اینترنت در برخی نقاط استان و ایجاد اخلال در ثبت نسخه‌های الکترونیکی گفت: در این خصوص با وزارت ارتباطات مکاتبه شده و در صدد رفع این مشکل هستیم.

محمد جعفری مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان هم اظهار داشت: عملیات اجرایی ساختمان‌های بیمه سلامت شهرستان‌های راور و بافت با سفر مدیرعامل بیمه سلامت کشور به کرمان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند که معادل ۶۲ درصد جمعیت استان می‌شود گفت: یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در استان کرمان خدمات رایگان را بیمه سلامت دریافت می‌کنند.

 

دانلود

کد ویدیو
پرداخت معوقات بیمه‌ها در چهارماهه امسال

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? پرداخت معوقات بیمه‌ها در چهارماهه امسال