پذیرایی موکب خاتم الانبیا رفسنجان از زائران پیاده اربعین در کربلا

رفسنجان – مدیر موکب خاتم الانبیا (ص) رفسنجان خدمات این موکب به زوار کربلای معلی را تشریح کرد. دریافت 58 MB علی میربابایی در گفتگو با فت فتو اظهار کرد: موکب خاتم الانبیا پس از ۲ سال از شیوع کرونا که امکان اعزام به کربلای معلی را پیدا نکرد، امسال پذیرای زائران پیاده اباعبدالله الحسین […]

رفسنجان – مدیر موکب خاتم الانبیا (ص) رفسنجان خدمات این موکب به زوار کربلای معلی را تشریح کرد.


دریافت
58 MB

علی میربابایی در گفتگو با فت فتو اظهار کرد: موکب خاتم الانبیا پس از ۲ سال از شیوع کرونا که امکان اعزام به کربلای معلی را پیدا نکرد، امسال پذیرای زائران پیاده اباعبدالله الحسین (ع) در صحن عقیله بنی هاشم کربلا است.

وی ادامه داد: به نمایندگی از مردم شهر رفسنجان در کربلای معلی حاضر می‌شویم و خادمینی که امسال موکب را همراهی می‌کنند به صورت محدود است.

به گفته وی، امسال در چهار بخش تغذیه و آشپزخانه، بخش درمانگاه با کمک بسیج جامعه پزشکی، نانوایی، چایخانه و تولید یخ تا ۲۸ صفر پذیرای زائران اباعبدالله الحسین (ع) هستند.

به گزارش فت فتو، موکب خاتم الانبیا (ص) رفسنجان سال قبل که توفیق خدمت‌رسانی در کربلا را نداشت، اما در بحث آزادی زندانیان ورود پیدا کرد و با یاری خیران شهرستان ۲۸ زندانی جرایم غیرعمد از زندان رفسنجان با پیگیری موکب خاتم الانبیا (ص) آزاد شدند.

کد خبر 5314858
پذیرایی موکب خاتم الانبیا رفسنجان از زائران پیاده اربعین در کربلا

منبع:مــهر
? پذیرایی موکب خاتم الانبیا رفسنجان از زائران پیاده اربعین در کربلا