پایان دی، اخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار

این جشنواره با موضوع زندگی و سیره سردار شهید قاسم سلیمانی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و استان کرمان برگزار می شود. به گزارش فت فتو، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب نقاشی پوستر عکس موشن گرافی خوشنویسی شعر و دل نوشته تاپایان دی به دبیرخانه […]

این جشنواره با موضوع زندگی و سیره سردار شهید قاسم سلیمانی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش فت فتو، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب نقاشی پوستر عکس موشن گرافی خوشنویسی شعر و دل نوشته تاپایان دی به دبیرخانه جشنواره و به آدرسwww.zolfagharfestival.ir ارسال کنند.

 

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان و دبیر دومین جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار گفت این جشنواره با موضوعات اخلاق پسندیده / آزادیخواهی و دفاع از مظلوم / صلح و بشر دوستی و کرامت انسانی / فرهنگ شهادت / مقاومت و ایثار و انتظار و مهدویت در ۱۱ بهمن ماه در کرمان برگزار می شود
مصطفی جعفری کرمانی پور افزوددر این جشنواره ملی از نفرات برتر هر حوزه تجلیل و جایزه ویژه نیز به بهترین طراحی تندیس جشنواره تعلق خواهد گرفت .
پایان دی، اخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? پایان دی، اخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار