وقوع طوفان در شرق کرمان

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق استان پیش بینی می‌شود. مریم سلاجقه، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، با اشاره  به اینکه هم اکنون آسمان استان […]

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق استان پیش بینی می‌شود.

مریم سلاجقه، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های فت فتو از کرمان، با اشاره  به اینکه هم اکنون آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان  پیش بینی می شود.

او با اشاره به این که از روز سه شنبه سرعت وزش باد در شرق استان بیشتر خواهد شد افزود: شدت وزش باد در شهرستان‌های ریگان، فهرج، نرماشیر وشهر زهکلوت بیشتر خواهد بود.

سلاجقه بیان کرد: کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در این مناطق دور از انتظار نیست و وزش باد و طوفان تا پایان هفته در این مناطق پیش بینی می‌شود.

او بیان کرد:سرعت وزش باد دیروز در شهر‌های بم و شهداد ۴۳ کیلومتر در ساعت بود.

سلاجقه گفت:شهرستان منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای۴۳ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان بود  و صبح امروز لاله زار با دمای ۵
درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۱ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۳۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام/ی
وقوع طوفان در شرق کرمان

منبع:باشــگاه خبرنگاران
? وقوع طوفان در شرق کرمان