وزیر صمت از پایانه صادراتی جنوب استان کرمان بازدید کرد

گروه استان‌ها- سیدرضا فاطمی‌امین وزیر صنعت، معدن و تجارت از پروژه در دست احداث پایانه صادراتی جنوب استان کرمان بازدید کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از جیرفت، سید رضا فاطمی‌امین وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر امروز در سفر یک روزه خود به جنوب استان کرمان از  پروژه در حال احداث پایانه صادراتی جنوب کرمان بازدید کرد.

مسلم مروجی‌فرد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: شرکت گلشن آرای ارم به عنوان مجری این طرح فعالیت می‌کند.

وی ظرفیت سالانه پایانه صادراتی جنوب کرمان را ۶۷ هزار و ۲۰۰ تن دانست و گفت: این پایانه با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد، ظرفیت مهمی برای جنوب کرمان است.

مروجی‌فرد اشتغالزایی این طرح را ۱۷۰ نفر دانست و گفت: میزان سرمایه گذاری طرح پایانه صادراتی جنوب کرمان هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بوده که بسته بندی انواع محصولات کشاورزی خروجی این طرح است.

سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جنوب استان کرمان به روایت تصویر
‌اکتشاف معادن در جنوب استان کرمان در حال انجام است
وزیر صنعت در کرمان: اشتغال طرح‌های صنعتی و معدنی باید از مردم منطقه باشد

وی با بیان اینکه پایانه صادراتی جنوب کرمان سال ۱۳۹۳ مجوز فعالیت دریافت کرده، گفت: با توجه به اینکه جنوب کرمان یک منطقه کشاورزی است راه اندازه پایانه صادراتی از ضروریات منطقه است.

وی عنوان کرد: امیدواریم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و با قول‌های مساعدی که داده شد این مهم به زودی به بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: با راه اندازی پایانه صادراتی بسیاری از مشکلات سورتینک صادرات و بسته بندی محصولات و … در جنوب استان کرمان برطرف می‌شود.

انتهای پیام/۵۱۱/ش
وزیر صمت از پایانه صادراتی جنوب استان کرمان بازدید کرد

منبع: تسنــیم
💬 وزیر صمت از پایانه صادراتی جنوب استان کرمان بازدید کرد