وزیر بهداشت در کرمان: سرعت واکسیناسیون علیه کرونا در کشور بالا است/ فرصت تزریق دوز سوم همچنان وجود دارد

گروه استان‌ها – وزیر بهداشت و درمان گفت: سرعت واکسیناسیون ما در کشور بالا است و هنوز فرصت برای تزریق دوز سوم کرونا وجود دارد. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به زمان تزریق دوز سوم […]

گروه استان‌ها – وزیر بهداشت و درمان گفت: سرعت واکسیناسیون ما در کشور بالا است و هنوز فرصت برای تزریق دوز سوم کرونا وجود دارد.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به زمان تزریق دوز سوم واکسن کرونا اظهار داشت: واکسن دوز سوم باید زمانی تزریق شود که سه ماه از تزریق دوز قبل گذشته باشد.

وی با بیان اینکه سرعت واکسیناسیون ما در کشور بالا است عنوان کرد: بیشترین واکسیناسیون ما در ماه‌های مهر، آبان و آذر انجام شد بنابراین هنوز فرصت تزریق دوز سوم وجود دارد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تشکر از اطلاع رسانی انجام شده در هفته‌های اخیر جهت تزریق دوز سوم افزود: در حال حاضر آمار تزریق حدود ۸ میلیون دوز است که امیدواریم در هفته‌های آینده مردم بیشتر مراجعه کنند.

وزیر بهداشت: مردم ایران به خوبی کادر درمان را در مهار کرونا همراهی کردند/ مدافعان سلامت حماسه آفریدند
امام جمعه کرمان: فداکاری‌های کادر درمان برای مقابله با کرونا باید به تصویر کشیده شود
فرمانده سپاه استان کرمان: ۱۰۰ موکب برای استقبال از زائران حاج قاسم در کرمان راه‌اندازی شد

وی با اشاره به اینکه آمار کرونا در استان کرمان روند ثابتی دارد ابراز داشت: آمار وقتی بالا است تعداد فوتی‌ها اهمیت دارد اما وقتی آمار پایین است آمار فراز و نشیب فوتی‌ها در حد کم اهمیت چندانی ندارد اما کلاً در کرمان اوضاع کرونا خوب است.

عین‌اللهی با اشاره به زمان تزریق واکسن به کودکان زیر ۱۲ سال تصریح کرد: برای واکسن افراد زیر ۱۲ سال هنوز ستاد کرونا به نتیجه نرسیده است زمانی که مطالعات علمی به اندازه کافی انجام شود اعلام می‌شود.

انتهای پیام/۵۱۱/س
وزیر بهداشت در کرمان: سرعت واکسیناسیون علیه کرونا در کشور بالا است/ فرصت تزریق دوز سوم همچنان وجود دارد

منبع: تسنــیم
? وزیر بهداشت در کرمان: سرعت واکسیناسیون علیه کرونا در کشور بالا است/ فرصت تزریق دوز سوم همچنان وجود دارد