وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری در کرمان

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پیش بینی می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمان،سلاجقه،با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: وزش تندباد‌های لحظه‌ای و بارش‌های رگباری و پراکنده در ارتفاعات جنوب و […]

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری باران در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمان،سلاجقه،با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: وزش تندباد‌های لحظه‌ای و بارش‌های رگباری و پراکنده در ارتفاعات جنوب و جنوب غرب استان پدیده غالب این هفته است.

وی  با اشاره به اینکه این شرایط جوی تا روز چهارشنبه در استان کرمان ادامه دارد افزود در روز‌های پایانی هفته کاهش دما در استان پیش بینی می‌شود.

سلاجقه گفت: شهرستان فهرج در ۲۴ ساعت گذشته با دمای۴۳ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در استان پشت سر گذاشته وصبح امروز لاله زار با دمای ۸ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۲ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۳۴درجه سانتیگراد می‌رسد.
وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? وزش تندباد‌ها و بارش‌های رگباری در کرمان