وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک درکرمان

وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک تا اواسط هفته در استان کرمان پیش بینی می شود.  به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان بر اساس هشدار هواشناسی – سطح زرد، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک از ظهر  امروز تا اواسط هفته در برخی مناطق استان به ویژه شرق و شمال […]

وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک تا اواسط هفته در استان کرمان پیش بینی می شود.

 به گزارش خبر گزاری صداوسیما مرکز کرمان بر اساس هشدار هواشناسی – سطح زرد، وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک از ظهر  امروز تا اواسط هفته در برخی مناطق استان به ویژه شرق و شمال غرب ( از جمله فهرج، ریگان، بم، زهکلوت، نرماشیر، رودبارجنوب ) ادامه دارد.

وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق استان، خیزش گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان شن و خاک در شرق، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت ریزگردها، احتمال اختلال در تردد راه های مواصلاتی استان، آثار مخرب احتمالی آن به سازه ها و تاسیسات شهری از پیامدهای این وضعیت جوی است.

 اداره کل مدیریت بحران استان کرمان بر جلوگیری از تردد های غیرضروری در محورهای مواصلاتی استان، انجام تمهیدات لازم برای کاهش خسارت وزش باد، استحکام بنا، تابلوها و بنرهای تبلیغاتی و سازه های در حال ساخت ، کنترل پوشش گلخانه ها و نهالستانها تاکید کرد.
وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک درکرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک درکرمان