ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ

دادستان عمومی و انقلاب زرند: تعطیلی کارخانه ی تولید نخ استرج را با حساسیت پیگیری خواهیم کرد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمان ، دادستان زرند با همراهی اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان زرند با حضور در روستای باب تنگل قدمگاه از کارخانه غیرفعال تولید نخ بازدید کرد و گفت: طبق اطلاعاتی […]

دادستان عمومی و انقلاب زرند: تعطیلی کارخانه ی تولید نخ استرج را با حساسیت پیگیری خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمان ، دادستان زرند با همراهی اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان زرند با حضور در روستای باب تنگل قدمگاه از کارخانه غیرفعال تولید نخ بازدید کرد و گفت: طبق اطلاعاتی که به ما رسیده در این کارخانه ۵۰ نفر نیرو مشغول به کار بودند که متاسفاته از چند سال قبل بدلایلی که در دست بررسی قرار خواهد گرفت؛ این کارخاته تعطیل شده است.
حجت الاسلام اسماعیل بلوچ زاده افزود: به نظر می رسد عزمی برای بازگشایی کارخانه تولید نخ استرج وجود نداشته است و در این رابطه ضمن بیکار شدن ۵۰ کارگر، سرمایه گذاری انجام شده نیز بلااستفاده رها شده است.
وی بیان کرد: دستگاه قضایی شهرستان زرند در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تاکیدات ریاست قوه قضاییه برای رفع موانع تولید از این کارخانه و برای بازگشت اشتغال به این روستا اقدام خواهد کرد.
دادستان شهرستان زرند تصریح کرد: این حجم سرمایه گذاری رها شده که می توانست در خدمت اشتغال و رونق اقتصادی منطقه قرار گیرد، جای تعجب دارد.
 گزارش تعطیلی این واحد تولیدی طی روزهای اخیر به دادسرای شهرستان اعلام شده است و مقرر شد تا در اسرع وقت گزارشی پیرامون اتفاقات مربوط به این کارخانه تنظیم و به دادسرا ارسال شود و ان شاءالله با قید فوریت در دستور رسیدگی قرار خواهد گرفت.
ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? ورود دادستان زرند به تعطیلی کارخانه آریا نخ