ورزش جزء لاینفک برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ورزش و فعالیت‌های بدنی را جزء لاینفک برنامه‌های کلان این دانشگاه برای دانشگاهیان عنوان کرد. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، علیرضا منظری توکلی در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و هیئت ورزش‌های همگانی اظهار کرد: ورزش همگانی پرداختن عامه مردم […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ورزش و فعالیت‌های بدنی را جزء لاینفک برنامه‌های کلان این دانشگاه برای دانشگاهیان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، علیرضا منظری توکلی در نشست انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و هیئت ورزش‌های همگانی اظهار کرد: ورزش همگانی پرداختن عامه مردم به ورزش حتی در زمانی کوتاه با توجه به امکانات موجود و شرایط افراد است و در دانشگاه نیز اهتمام ویژه‌ای به این مباحث به‌ویژه در رشته‌هایی مانندکوهپیمایی، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری شده است.


بیشتر بخوانید:

ورزش زمینه‌ساز شکل گیری جامعه سالم و امیدوار


وی زندگی ماشینی و بی‌تحرکی را دو چالش بزرگ بشر امروزی عنوان کرده و توضیح داد: این موضوع سلامتی روح و جسم مردم به‌ویژه جوانان به‌عنوان آینده‌سازان و جمعیت فعال جامعه را به خطر انداخته است.

ورزش جزء لاینفک برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد است

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دانشگاه آزاد اسلامی را پیش‌قراول سوق‌دهی دانشجویان به سمت ورزش به‌ویژه ورزش همگانی توصیف کرده و افزود: با پذیرش این واقعیت که ورزش یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر سلامت روح و جسم انسان است، اهمیت توجه به آن میان افرادجامعه به‌ویژه جوانان را دوچندان می‌سازد و ما در برنامه‌های کلان خود ورزش و فعالیت بدنی را به‌عنوان دو جزء لاینفک برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نیمی از جمعیت دانشجویان را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: اهمیت این موضوع به‌ویژه در مورد بانوان که پرورش‌دهندگان نسل‌های آتی هستند بسیار ضروری‌تر است.

در پایان این نشست تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه و هیئت ورزش‌های همگانی با حضور امیر جعفری و وحید محمدی رؤسای هیئت ورزش‌های همگانی استان و شهرستان و جمعی از مسئولان دانشگاه منعقد شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/
ورزش جزء لاینفک برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد است

منبع:آنـــا
? ورزش جزء لاینفک برنامه‌های کلان دانشگاه آزاد است