واگذاری مسئولیت هماهنگی تنظیم بازار به جهاد کشاورزی

استاندار کرمان از واگذاری مسئولیت هماهنگی تنظیم بازار استان از این پس به سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد. به گزارش فت فتو؛ علی زینی‌وند در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان عنوان کرد: منع تاسیس مرغداری در استان کرمان با پیگیری‌ها و نشست‌های متعدد با مسئولان ارشد کشوری پس از ۱۵ سال برداشته شد، […]

استاندار کرمان از واگذاری مسئولیت هماهنگی تنظیم بازار استان از این پس به سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد.

به گزارش فت فتو؛ علی زینی‌وند در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان عنوان کرد: منع تاسیس مرغداری در استان کرمان با پیگیری‌ها و نشست‌های متعدد با مسئولان ارشد کشوری پس از ۱۵ سال برداشته شد، لذا دستگاه های متولی این فرصت را غنیمت بشمارند و برای تولید مرغ مورد نیاز استان تلاش کنند.

استاندار کرمان ادامه داد: اصلا شایسته نیست استانی به گستردگی کرمان نتواند مرغ خود را تامین کند، لذا مسئولین مربوطه در صدور مجوزها پیگیری لازم را انجام دهند.

استاندار کرمان  با بیان اینکه هویت بخشی به ستاد تنظیم بازار جنوب استان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: در این راستا تاکنون هماهنگی لازم صورت گرفته و کمیته های زیر مجموعه این ستاد راه اندازی شده است.

حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان نیز در این جلسه اظهار داشت: در این نشست مصوبه هیات وزیران مبنی بر واگذاری مسئولیت دبیری تنظیم بازار به سازمان جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

وی از برنامه ریزی استان برای افزایش ۴۰ درصدی تولید مرغ در استان و خودکفایی در این زمینه خبر داد و خاطر نشان کرد: تولید سیمان نیز در استان به روال عادی برگشته و با توجه به عرضه شفاف در بورس انتظار تعادل در تولید و بازار سیمان وجود دارد.
واگذاری مسئولیت هماهنگی تنظیم بازار به جهاد کشاورزی

منبع:بــرنا
?
واگذاری مسئولیت هماهنگی تنظیم بازار به جهاد کشاورزی