واکسیناسیون ۵۴ درصد جوانان بالای ۱۸ سال در رفسنجان

فت فتو/کرمان مدیر گروه بهداشت و محیط حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ۲۴۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان رفسنجان را جوانان تشکیل می دهند که تاکنون ۵۴ درصد از جوانان بالای ۱۸ سال در این شهرستان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند. مجید رنجبرکاظمی عصر امروز ۲۷ شهریورماه در […]

فت فتو/کرمان مدیر گروه بهداشت و محیط حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: ۲۴۰ هزار نفر از جمعیت شهرستان رفسنجان را جوانان تشکیل می دهند که تاکنون ۵۴ درصد از جوانان بالای ۱۸ سال در این شهرستان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

مجید رنجبرکاظمی عصر امروز ۲۷ شهریورماه در ستاد پسته شهرستان رفسنجان، اظهار کرد: با همکاری اعضای هلال احمر تمام کارگرانی که در این فصل در شهرستان مشغول به فعالیت هستند پایش می شوند چنانچه علائم کرونا را داشته باشند در مراتب بعدی به پزشک ارجاع داده می شوند تا از شیوع بیماری جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون مورد خاصی نداشته ایم، یادآور شد: در تمام بخش  های تابعه شهرستان مانند کشکوئیه، نوق و بخش مرکزی مکان اسکان موقت کارگران توسط شهرداری های منطقه راه اندازی شده است و این مکان ها مجهز به سرویس بهداشتی، آب گرم و سرد و دیگر امکانات هستند.

مدیر گروه بهداشت و محیط حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان عنوان کرد: واکسیناسیون کارگران بومی و غیربومی طبق برنامه گروه هدف در حال انجام است و روزانه بیش از ۷ هزار دوز واکسن کرونا در پایگاه های واکسیناسیون در سطح شهرستان تزریق می شود.

رنجبرکاظمی گفت: جمعیت شهرستان رفسنجان بیش از ۳۷۶ هزار نفر است که ۲۴۰ هزار نفر جوان بالای ۱۸ سال هستند که ۵۴ درصد از جوانان بالای ۱۸ سال در رفسنجان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

انتهای پیام
واکسیناسیون ۵۴ درصد جوانان بالای ۱۸ سال در رفسنجان

منبع:ایـسنا
? واکسیناسیون ۵۴ درصد جوانان بالای ۱۸ سال در رفسنجان