همه مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمان به وزارتخانه‌ها ابلاغ شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: مجموع مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان بوده که همه آنها به وزارتخانه‌های مربوطه ابلاغ شده و اخیرا حدود ۶۰۰ میلیارد تومان برای آغاز پروژه‌های بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی به استان ابلاغ شده است. به گزارش فت فتو از کرمان، سیدمصطفی آیت‌اللهی […]


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: مجموع مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان بوده که همه آنها به وزارتخانه‌های مربوطه ابلاغ شده و اخیرا حدود ۶۰۰ میلیارد تومان برای آغاز پروژه‌های بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی به استان ابلاغ شده است.

به گزارش فت فتو از کرمان، سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان در خصوص وضعیت مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان کرمان اظهار کرد: همه مصوبات سفر ابلاغ شده‌اند.

به گفته وی، تعدادی از مصوبات مربوط به وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، صمت و نیرو به‌دلیل اختلاف دیدگاهی بین وزرا معطل مانده بودند که اخیرا آن مصوبات نیز ابلاغ شده‌اند.

طبق اعلام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان، ۱۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه وزارت نیرو به مجموعه مصوبات سفر ریاست جمهور به استان کرمان اضافه شده است.

 همچنین دو پروژه جدید به مصوبات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان اضافه شد.

به گفته موسوی، مجموع مصوبات سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان شده که همه آنها به وزارتخانه‌های مربوطه ابلاغ شده و اخیرا حدود ۶۰۰ میلیارد تومان برای آغاز پروژه‌های بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی به استان ابلاغ شده و طی یک ماه آینده نیز همین میزان اعتبار به کرمان ابلاغ خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که هیچ‌یک از مصوبات سفر حذف نشده است، افزود: برخی از مصوبات باید از وزارتخانه بودجه دریافت می‌کردند که اعتباراتی برای اجرای آنها به دستگاه‌های تابعه خود در استان داده‌اند.

به گفته آیت‌اللهی موسوی، مقرر است همه مصوبات سفر تا پایان دولت به بهره‌برداری برسند.

پایان پیام/۳۷۶۳/ب

همه مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمان به وزارتخانه‌ها ابلاغ شد

منبع: فــارس
? همه مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمان به وزارتخانه‌ها ابلاغ شد