همه دستگاه‌ها برای مقابله با قاچاق مواد مخدر همکاری کنند

کرمان – رئیس کل دادگستری کرمان خواستار همکاری همه دستگاه‌های در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر شد. به گزارش فت فتو، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی صبح پنجشنبه در نشست مشترک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهارداشت: یکی از پدیده‌هایی که در استان کرمان به دلیل نزدیکی به مرزهای شرقی وجود دارد استفاده قاچاقچیان […]

کرمان – رئیس کل دادگستری کرمان خواستار همکاری همه دستگاه‌های در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر شد.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی صبح پنجشنبه در نشست مشترک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهارداشت: یکی از پدیده‌هایی که در استان کرمان به دلیل نزدیکی به مرزهای شرقی وجود دارد استفاده قاچاقچیان از راه‌های کرمان برای قاچاق مواد مخدر است.

وی با اشاره به تلاش نیروی انتظامی و شهادت تعدادی از مأموران انتظامی طی سال‌های گذشته برای مقابله با قاچاق گفت: برای بهبود وضعیت با همه پای کار باشند تا جلوی ورود مواد مخدر به کشور گرفته شود.

وی خواستار همکاری و همراهی دستگاه‌های مختلف در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر شد و گفت: در این زمینه باید کار علمی و تحقیقاتی انجام شود.

حمیدی بیان کرد: سایر دستگاه‌ها هم اکنون کمتر پای کار هستند و همین مساله مشکل ساز است.

وی در خصوص خودروهای مصادره‌ای نیز افزود: در حال حاضر هزار و ۹۴۸ خودروی توقیفی در استان داریم کی فضای مناسبی برای نگهداری از آن‌ها وجود ندارد از این تعداد خودرو ۴۸۹ خودرو مصادره شده و رأی قطعی دارند، اما همچنان در پارکینگ‌ها هستند و تعیین تکلیف نشده‌اند و لازم است که مزایده‌های آن‌ها به زودی برگزار و به فروش برسند.

کد خبر ۵۶۳۹۲۰۲
همه دستگاه‌ها برای مقابله با قاچاق مواد مخدر همکاری کنند

منبع: مــهر
? همه دستگاه‌ها برای مقابله با قاچاق مواد مخدر همکاری کنند