همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر در کرمان

ششمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر ازسراسر کشور به میزبانی کرمان برگزار شد.  به گزارش فت فتو  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ششمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر گفت: شما آزادگان، مردان عمل و مردان روز‌های سخت هستید. حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی حضور آزادگان از سراسر کشور را […]

ششمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر ازسراسر کشور به میزبانی کرمان برگزار شد.

 به گزارش فت فتو  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ششمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر گفت: شما آزادگان، مردان عمل و مردان روز‌های سخت هستید.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی حضور آزادگان از سراسر کشور را در شهر کرمان پایتخت مقاومت مبارک دانست و افزود: براساس آیه قرآن، بعد از هر سختی آسانی است و قصه پهلوانی‌ها و فداکاری‌های شما برای نسل‌های بعد باید منتقل شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان تصریح کرد: آزادگان در میان ما حجت هستند، مردان عزیزی که راهشان همچنان ادامه دارد و همچنان راه شهادت نیز باز است.

 استاندار کرمان هم  گفت: در جنگ همه حاضر بودند هر بلایی سرشان بیاید،؛ ولی اسیر نشوند و همه از اسارت نگران بودند؛ چون دشمن سنگدل و بی رحم بود.

فداکار افزود: یاد خدا و توکل بر او، صبور بودن، شجاعت داشتن و ایثار و فداکاری اسیران  باعث شد اسیران در شرایط سخت اسارت مقاومت کنند و اسارت برای آن ها آسان شود.

 بگفته وی: اسیرانی بودند که در غربت و بدترین و سخت‌ترین شرایط، غریبانه به شهادت رسیدند.

در پایان این مراسم از تعدادی آزاده شهید و خادم الاسرا تجلیل شد.

کد ویدیو

 
همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر در کرمان

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? همایش سراسری آزادگان اردوگاه عنبر در کرمان