هفته دوم مسابقات فوتبال ساحلی استان کرمان جام یونس زنگی‌آبادی پایان یافت

هفته دوم لیگ مناطق فوتبال ساحلی استان کرمان جام شهید یونس زنگی‌آبادی با برگزاری شش مسابقه پایان پذیرفت.

به گزارش فت فتو؛ هفته دوم لیگ مناطق فوتبال ساحلی استان کرمان جام شهید زنگی‌آبادی در حالی برگزار می‌شد که صعود تیم‌های تکنیک، تاج کرمان و شهید جهانی رفسنجان به مرحله بعد این مسابقات قطعی شد.

در هفته دوم این مسابقات از گروه اول تیم آذرخش کرمان با نتیجه ۲ بر یک توانست خلیج فارس اورزئیه را شکست دهد و رسالت کرمان هم با نتیجه ۵ بر دو از سد امیدمهدی شهربابک عبور کرد.

در گروه دوم، نیز شهداء عنبراباد به تساوی ۵ بر  ۵ در برابر شهرداری بم دست یافت که در در وقت اضافه سه دقیقه شهرداری بم با حساب ۶بر ۵پیروز شد و توانست ۲ امتیاز از این بازی کسب کند. از سری مسابقات این گروه جوانان تاج کرمان هم توانست با دو گل آریابردسیر را شکست دهد تا اولین تیمِ صعود کننده به دور بعد لقب بگیرد. یک گل در این بازی آریا بردسیر به ثمر رسانده بود.

در گروه سوم احیاء استیل فولاد بافت با نتیجه ۴ بر صفر از تکنیک کرمان شکست خورد و شهیدجهانی رفسنجان نیز  ۴ بر ۳ جهان اسپرت کوهبنان را مغلوب خود کرد تا تیم‌های تکنیک و شهید جهانی رفسنجان صعودشان به دور بعد این مسابقات قطعی شده باشد.

در جریان برگزاری هفته دوم مسابقات محسن سلاجقه سرپرست، شهامت خواجه‌پور رئیس کمیته فوتبال ساحلی، عرفان امیرخسروی رئیس کمیته‌های فرهنگی و روابط‌عمومی و هادی بختیاری رئیس کمیته نقل‌و انتقالات هیئت فوتبال استان کرمان امید سلاجقه از روزنامه‌نگاران ورزشی و ایمان فرحبخش مربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان از این مسابقلات بازدید کردند. 

برپایه این گزارش علاوه بر تیم‌های اول و دوم هر گروه، دو تیم دیگر که بیشترین امتیاز را در جریان مسابقات نسبت به سایر تیم‌ها کسب کرده‌اند نیز به دور بعد صعود می‌کنند و مسابقات در دور دوم با ۸ تیم برگزار خواهد شد.

لیگ مناطق فوتبال ساحلی استان کرمان جام شهید حاج یونس زنگی‌آبادی در مجموعه ورزشی ساحلی پارک قلعه دختر شهر کرمان درحال برگزاری است.
هفته دوم مسابقات فوتبال ساحلی استان کرمان جام یونس زنگی‌آبادی پایان یافت

منبع:بــرنا
💬
هفته دوم مسابقات فوتبال ساحلی استان کرمان جام یونس زنگی‌آبادی پایان یافت