نیم خیز پاییزی کرونا در کرمان

کروناشبانه روز گذشته در استان کرمان جان ۱۰نفر را گرفت و ۱۰۳ را راهی بیمارستان کرد. به گزارش فت فتو؛سخنگوی ستاداستانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: در شبانه روز گذشته 103بیمار جدید کرونا در استان شامل52نفر در سیرجان، 40نفر در کرمان، 5نفر در بم، 4نفر در رفسنجان و 2نفر در جیرفت در استان تحت درمان […]

کروناشبانه روز گذشته در استان کرمان جان ۱۰نفر را گرفت و ۱۰۳ را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش فت فتو؛سخنگوی ستاداستانی مدیریت مقابله با کرونا گفت: در شبانه روز گذشته 103بیمار جدید کرونا در استان شامل52نفر در سیرجان، 40نفر در کرمان، 5نفر در بم، 4نفر در رفسنجان و 2نفر در جیرفت در استان تحت درمان قرار گرفته اند.

دکتر شفیعی افزود: شبانه روز گذشته در استان کرمان 10کرونایی شامل 8نفر در حوزه پزشکی علوم کرمان، یک نفر در حوزه علوم پزشکی سیرجان و یک نفر در حوزه علوم پزشکی رفسنجان جان باختند و مجموع جان باختگان کرونا در استان به 4هزار و 949نفر رسید.

وی گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدا تا کنون 42هزار و 230نفر و در حال حاضر 325بستری قطعی کرونا در کرمان ثبت شده است.

تا دیروز یک میلیون و 983هزار و 822نفر در استان کرمان دوز اول و یک میلیون و 379هزار و 641نفر هم دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
نیم خیز پاییزی کرونا در کرمان

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نیم خیز پاییزی کرونا در کرمان