نیاز اصلی کشور مبارزه جدی و عملی با قاچاق کالا و ارز است

کرمان – معاون حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز اصلی کشور را مبارزه با قاچاق کالا و ارز دانست. به گزارش فت فتو، مصطفی پور کاظم شایسته ظهر چهارشنبه در ستاد مبارزه با قاچاق کالا در کرمان بر لزوم مبارزه جدی با قاچاق کالا از مرزهای کشور تاکید کرد و گفت: در […]

کرمان – معاون حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز اصلی کشور را مبارزه با قاچاق کالا و ارز دانست.

به گزارش فت فتو، مصطفی پور کاظم شایسته ظهر چهارشنبه در ستاد مبارزه با قاچاق کالا در کرمان بر لزوم مبارزه جدی با قاچاق کالا از مرزهای کشور تاکید کرد و گفت: در این زمینه همه دستگاه‌ها باید همکاری لازم را انجام دهند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به تحریم‌ها مبارزه با قاچاق کالا ارزش بسیار بیشتری دارد و نباید اجازه قاچاق کالا را داد.

پور کاظم شایسته بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت انقلابی مبارزه با قاچاق است و در این خصوص راهکاری‌های ویژه ای دنبال می‌شود.

وی گفت: روند اصلاح قانون مبارزه با قاچاق مطلوب است و نمایندگان مجلس همکاری لازم را دارند و سعی شده بخشی از موانع و چالشها رفع شود.

معاون حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: با توجه به حذف ارزش ترجیحی باید با توجه و انگیزه بیشتر با قاچاق برخورد کرد.

وی با اشاره به اینکه ۲۰ میلیارد دلار کالای قاچاق در ورودی و خروجی کشور وجود دارد گفت: این میزان یعنی سو استفاده از منابع داخلی کشور که اگر کنترل نشود اقتصاد ضربه می بیند.

کد خبر ۵۵۲۱۲۹۰
نیاز اصلی کشور مبارزه جدی و عملی با قاچاق کالا و ارز است

منبع: مــهر
? نیاز اصلی کشور مبارزه جدی و عملی با قاچاق کالا و ارز است