نهضت ملی مسکن اولویت ویژه دولت سیزدهم است

علی صادق زاده با بیان اینکه مسئله طرح نهضت ملی مسکن برای دولت سیزدهم از اولویت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است، گفت: موضوع اجرای موفق این طرح طبق برنامه زمانبندی شده و تعهد شهرستان، برای زرند یک مسئله جدی است. به گزارش فت فتو ، علی صادق زاده به اتفاق جمعی از مسئولان شهرستان از […]

علی صادق زاده با بیان اینکه مسئله طرح نهضت ملی مسکن برای دولت سیزدهم از اولویت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است، گفت: موضوع اجرای موفق این طرح طبق برنامه زمانبندی شده و تعهد شهرستان، برای زرند یک مسئله جدی است.

به گزارش فت فتو ، علی صادق زاده به اتفاق جمعی از مسئولان شهرستان از اراضی پیشنهادی جهت اجرای عمده طرح نهضت ملی مسکن در شهر زرند بازدید و در راستای پیگیری اجرای این طرح در شهرستان بر کار جهادی جهت شناسایی و تامین اراضی مورد نیاز این طرح تاکید کرد.

فرماندار زرند با بیان اینکه مسئله طرح نهضت ملی مسکن برای دولت سیزدهم از اولویت بسیار ویژه و بالایی برخوردار است، گفت: موضوع اجرای موفق این طرح طبق برنامه زمانبندی شده و تعهد شهرستان، برای زرند یک مسئله جدی است.

وی با اشاره به آمارگیری دقیق از متقاضیان زرندی ثبت نامی در سامانه ملی مسکن، افزود: باید اجرای این طرح طبق برنامه زمان بندی تعریف شده باشد تا در صورت وجود موانعی در هر یک از مراحل اجرای پروژه ها، موانع به سرعت شناسایی و حل شود.

صادق زاده با بیان اینکه اجرای موفق نهضت ملی مسکن در زرند نیاز به کار جهادی دارد، عنوان کرد: مدیران مربوطه خصوصا اداره راه و شهرسازی شهرستان بعنوان متولی تامین اراضی مورد نیاز طرح، باید ضمن تشکیل کمیته های تخصصی در بخش شناسایی چالش های پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان، امور زیربنایی و استعلامات ۱۷ گانه، همکاری و هماهنگی بین بخشی مطلوبی داشته باشند.

وی در پایان با تاکید بر کاهش حداکثری بروکراسی اداری اجرای طرح خاطر نشان کرد: توقع ما از مدیران این است که ناخواسته بجای ایجاد موانع غیر علمی و کار عملی بر سر راه اجرای طرح نباشند.

انتهای پیام/قنبرزهی
 
نهضت ملی مسکن اولویت ویژه دولت سیزدهم است

منبع:آرمـان
? نهضت ملی مسکن اولویت ویژه دولت سیزدهم است