نماینده مجلس: شناخت ظرفیت های جدید مشکل اشتغال را حل می‌کند

کرمان – فت فتو – نماینده مردم شهرستان های بافت، ارزوییه و رابر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های کم نظیری در این شهرستان ها وجود دارد که اگر با شناخت جدید احیا شوند، مشکلات اشتغال حل می‌شود. به گزارش فت فتو، صمدالله محمدی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید کود شیمیایی […]

کرمان – فت فتو – نماینده مردم شهرستان های بافت، ارزوییه و رابر در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت های کم نظیری در این شهرستان ها وجود دارد که اگر با شناخت جدید احیا شوند، مشکلات اشتغال حل می‌شود.

به گزارش فت فتو، صمدالله محمدی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی کارخانه تولید کود شیمیایی شهرستان ارزوییه افزود: شهرستان های بافت، رابر و ارزوییه رتبه اول مهاجرت در استان کرمان را دارند که دلیل آن نبودن اشتغال در منطقه است.

وی با اشاره به آغاز عملیات کارخانه تولید کود در ارزوییه تصریح کرد: از استاندار انتظار داریم با دستورات لازم روند اجرایی این پروژه را تسهیل کنند تا سریع تر به نتیجه برسد.

نماینده مردم شهرستان های بافت، ارزوییه و رابر تاکید کرد: این کارخانه به صورت مستقیم ۲۵۰ نفر و ۲ هزار نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال می کند.

استاندار کرمان امروز پنجشنبه برای افتتاح و بازدید از طرح های عمرانی و خدماتی به شهرستان های ارزوییه، بافت و رابر سفر کرده است.

شهرستان ارزوییه در فاصله ۲۷۰ کیلومتری جنوب غرب مرکز استان قرار دارد.
نماینده مجلس: شناخت ظرفیت های جدید مشکل اشتغال را حل می‌کند

منبع: ایـرنا
?نماینده مجلس: شناخت ظرفیت های جدید مشکل اشتغال را حل می‌کند : اخبار استان کرمان – ورزشی