نقل و انتقالات فرهنگیان کرمان تا ۱۵ شهریور تعیین تکلیف می شود

کرمان – فت فتو – معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقل و انتقالات فرهنگیان این استان تا ۱۵ شهریور ماه تعیین تکلیف می شود. به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان […]

کرمان – فت فتو – معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقل و انتقالات فرهنگیان این استان تا ۱۵ شهریور ماه تعیین تکلیف می شود.

به گزارش روز سه شنبه فت فتو و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، قوام رضا میرحسینی در نشست شورای معاونان آموزش و پرورش استان با روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از ثبت تقاضای ۲ هزار و ۴۷۲ نفر از فرهنگیان کرمان در  سامانه نقل و انتقال اضطرار خبر داد.

وی بر پیگیری جدی ساماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی جدید تاکید کرد و افزود: ساماندهی بهینه نیروی انسانی لازمه ارتقا کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی است.
 میرحسینی با اشاره بر ضرورت اشراف کامل بر سامانه ها و وظایف سازمانی اظهار داشت: اشراف بر وظایف سازمانی نقش موثری در کاهش آسیب ها و اشتباهات دارد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش استان کرمان بر پیگیری ثبت سفارش کتب درسی در سامانه تاکید و خاطر نشان کرد: رتبه شهرستان ها و مناطق استان کرمان در زمینه ثبت سفارش کتب درسی تا پایان هفته جاری اعلام خواهد شد.
میرحسینی از ارسال کتب درسی به شهرستان ها و مناطق استان خبر داد و گفت: کتب درسی دانش آموزان قبل از شروع سال تحصیلی جدید توزیع می شود.

وی با اشاره به تهیه تجهیزات تخصصی فنی و حرفه ای و بهداشتی و ورزشی افزود: تجهیزات بهداشتی و ورزشی مدارس در قالب کاروان های ورزشی و سلامت تا ابتدای سال تحصیلی جدید توزیع می شود.

نشست شورای معاونان آموزش و پرورش کرمان با روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق این استان با محوریت پروژه مهر ۱۴۰۰ به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
نقل و انتقالات فرهنگیان کرمان تا ۱۵ شهریور تعیین تکلیف می شود

منبع:ایرنـا
? نقل و انتقالات فرهنگیان کرمان تا ۱۵ شهریور تعیین تکلیف می شود