نقش استادان بسیجی در عرصه‌های سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نقش استادان بسیجی در عرصه‌های نیاز جامعه فردی، سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده بوده و نخستین نقش به‌عنوان کلیدی‌ترین نقش استحکام درونی است. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، حسین معروفی در همایش گرامیداشت سالروز شهادت مصطفی چمران و روز بسیج استادان اظهار کرد: نقش استادان بسیجی […]

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نقش استادان بسیجی در عرصه‌های نیاز جامعه فردی، سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده بوده و نخستین نقش به‌عنوان کلیدی‌ترین نقش استحکام درونی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از کرمان، حسین معروفی در همایش گرامیداشت سالروز شهادت مصطفی چمران و روز بسیج استادان اظهار کرد: نقش استادان بسیجی در عرصه‌های نیاز جامعه فردی و سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده بودهد و نخستین نقش به‌عنوان کلیدی‌ترین نقش استحکام درونی است که باید با برطرف شدن مجهولات ذهنی دانشجویان، مصونیت ایجاد شود؛ زیرا جامعه را آنان باید حرکت دهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: نقش دوم نقش تزریق امید است؛ اگر نخبگان، استادان و دانشجویان حرکت نکنند، نمی‌توانند صحنه را مراقبت کنند که دشمن موج‌سواری نکند؛ قشر عظیم دانشجوی مؤثر باید برای ایجاد امید در جامعه وارد صحنه شوند. طبق بیانات رهبر معظم انقلاب؛ خط کلی نظام اسلامی رسیدن به تمدن اسلامی بوده و در این مسیر نیازمند دو عنصر تولید فکر و پرورش نیروی انسانی هستیم که هر دو عنصر در دانشگاه‌ها است. نظام تربیتی در دانشگاه باید اصلاح شود که به این درون رزمی می‌گوییم؛ اگر درون رزم قوی شویم و دانشجویان را مدیریت کنیم آنان برون رزم قوی می‌شوند و پایبندی به ارزش‌های الهی، اصول و انقلاب اسلامی در آنان تقویت می‌شود.

شهید چمران، الگو است

سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان نیز گفت: شهید چمران، الگو است؛ زیرا در همه میدان‌ها و صحنه‌های علم و مبارزه و صحنه‌هایی که مردم حضور داشتند نقش نخست را داشته و به‌عنوان استادان دانشگاه و استادان بسیجی به آن افتخار می‌کنیم. مناسبت‌ها و روزها یادآور پاسداشت و گرامیداشت تلاش‌های بی‌وقفه بزرگان این مرزوبوم است، امیدواریم برای قدردانی از تلاش این بزرگ‌مردان برنامه‌های راهبردی پیاده کنیم. این دانشگاه به‌عنوان دانشگاه برتر در جنوب شرق کشور در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و … با رویکرد رفع مسائل جامعه، صنعت، اجتماعی و فرهنگی فعالیت می‌کند. شهید مصطفی چمران در صحنه‌های مختلف پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ، دفاع از حق محرومان همواره تلاش‌هایی کردند و لازم است که این مسیر را ادامه دهیم.

حسین اکبری‌فرد بیان کرد: امیدوارم به برکت خون شهدا بتوانیم خدمتگزار مردم باشیم مردمی که از حاضرند همه سختی‌ها را تحمل کنند و پای این انقلاب و اسلام بمانند؛ اما نقش ویژه‌تری داریم که بتوانیم مشکلات و خدمت به مردم را داشته باشیم.

به گزارش آنا، در پایان این مراسم از مسئولان کانون‌های برگزیده حسین نگارستانی کانون بسیج اساتید دانشگاه ولیعصر رفسنجان، حسن سرحدی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت، علیرضا مرادی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافت، زهرا نادری کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر و در بخش حامیان برتر علیرضا منظری توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، عبدالله یزدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کهنوج و اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/
نقش استادان بسیجی در عرصه‌های سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده است

منبع:آنـــا
? نقش استادان بسیجی در عرصه‌های سازمانی و اجتماعی تعیین‌کننده است