نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور

درنشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور، مشکلات وظرفیت‌های استان در بخش‌های مختلف به آقای رئیسی گزارش شد. به گزارش فت فتو، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این نشست با تشکر از برگزاری این نشست قبل از سفر دولت به استان کرمان بیان کرد: امیدوارم با حضور رئیس جمهور و وزرای […]

درنشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور، مشکلات وظرفیت‌های استان در بخش‌های مختلف به آقای رئیسی گزارش شد.

به گزارش فت فتو، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در این نشست با تشکر از برگزاری این نشست قبل از سفر دولت به استان کرمان بیان کرد: امیدوارم با حضور رئیس جمهور و وزرای محترم دولت شاهد بهبود شرایط معیشتی و رفاهی مردم باشیم.

 

وی گفت: آنچه مسلم است بحران بی آبی شرایط خاصی برای کرمان و راور ایجاد نموده و لذا اولویت اول ما اتمام اجرای خط انتقال آب خلیج فارس به شهرستان کرمان است.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات مهم کنونی استان را لغو تفویض اختیارات شورای عالی معادن برای استان دانست و گفت: از رئیس جمهور انتظار داریم این تصمیم غیر کارشناسی وزارت صمت را اصلاح کنند تا مردم مظلوم استان از ظرفیت معادن متعلق به خود استفاده نمایند. ضمن آنکه حقوق دولتی قانونی قابل پرداخت به استان نیز باید کامل اجرا شود.

وی افزود: سیل اخیر آسیب‌های بسیار زیادی به استان کرمان بویژه به شهرستان‌های رفسنجان، شهربابک و کرمان و راور وارد کرده که انتظار می‌رود با دستور ویژه رییس جمهور در اسرع وقت، بودجه‌های لازم برای حل مشکلات مردم تخصیص یابد.
نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? نشست مشترک مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور