نشست زمین ۵ حلقه چاه آب شرب رفسنجان را از مدار خارج کرد

کرمان – فت فتو – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان گفت: بر اثر فرونشست زمین در منطقه بیابانی قبل از ده‌شفیع این شهر خط لوله اصلی آب شکسته و پنج حلقه چاه آب آشامیدنی از مدار خارج شد که در حال تعمیر این خطوط هستیم که شب به مدار برمی گردد. حسین چرخ انداز روز […]

کرمان – فت فتو – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان گفت: بر اثر فرونشست زمین در منطقه بیابانی قبل از ده‌شفیع این شهر خط لوله اصلی آب شکسته و پنج حلقه چاه آب آشامیدنی از مدار خارج شد که در حال تعمیر این خطوط هستیم که شب به مدار برمی گردد.

حسین چرخ انداز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو با اشاره به مسیر لوله واقع در بین چاه های آب و مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی که دچار شکستگی شد اشاره کرد و افزود: شکستگی این خط لوله موجب قطعی و کم آبی آب مناطق امام علی (ع)، شهرک جهاد و دهقان رجبی و برخی از مناطق شهری شد.

چرخ انداز بیان کرد: شب گذشته خطوط شکسته لوله آب رفسنجان تعمیر امّا مجدد صبح امروز دچار ترکیدگی شد که در حال تعمیر آن هستیم و تا شب آب به مدار بر می گردد.

وی تصریح کرد: آب برخی مناطق بر اثر این ترکیدگی لوله دچار کدری شده که خروجی مخزن آب که دارای ظرفیت ۲۰ هزار متر مکعب است در حال شستشو است تا این معضل هم برطرف شود.

چرخ انداز با اشاره به اینکه سیلاب اخیر موجب شده آب برخی از مناطق شهری رفسنجان دچار کدری بشود از مردم خواست در صورت کدر شدن آب با شماره ۱۲۲ تماس بگیرند تا نسبت به شست و شوی شبکه انتقال آب اقدام و این کدری برطرف شود.

رفسنجان دارای بیش از ۲۸ حلقه چاه آب آشامیدنی است و در ۱۰۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.
نشست زمین ۵ حلقه چاه آب شرب رفسنجان را از مدار خارج کرد

منبع: ایرنـا
? نشست زمین ۵ حلقه چاه آب شرب رفسنجان را از مدار خارج کرد