نشان نقره وزنه بردار رفسنجانی در رقابت‌های پارالمپیک توکیو

پس از بیست سال، وزنه بردار رفسنجانی، در اولین و آخرین حضور در پارالمپیک، روی سکو رفت. به گزارش فت فتو، در ادامه رقابتهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، منصور پورمیرزایی، نماینده رفسنجانی تیم ملی پاراوزنه برداری، رقابت خود را در دسته فوق سنگین پیگیری کرد و در نهایت، با مهار وزنه ۲۴۱کیلوگرمی، نشان نقره پارالمپیک را […]

پس از بیست سال، وزنه بردار رفسنجانی، در اولین و آخرین حضور در پارالمپیک، روی سکو رفت.

به گزارش فت فتو، در ادامه رقابتهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، منصور پورمیرزایی، نماینده رفسنجانی تیم ملی پاراوزنه برداری، رقابت خود را در دسته فوق سنگین پیگیری کرد و در نهایت، با مهار وزنه ۲۴۱کیلوگرمی، نشان نقره پارالمپیک را بدست آورد

پورمیرزایی در چهار دوره گذشته رقابتهای پارالمپیک، جواز حضور در مسابقات را بدست آورده بود، اما از آنجا که هر کشور در هر وزن فقط یک نماینده باید راهی رقابتها می کرد، شانس حضور در پارالمپیک را از دست داده بود.

رقابتهای پاراوزنه برداری بازیهای پارالمپیک توکیو با برگزاری مسابقات دسته مثبت ۱۰۷کیلوگرم مردان به پایان رسید. در این دسته ورزشکارانی از ایران، عراق، مصر، کلمبیا، چین، کره جنوبی، آذربایجان، یونان و اردن حضور داشتند.

دارنده مدال نقره بازیهای پارالمپیک توکیو در رشته پاراوزنه برداری یادآور شد: این نخستین مدال پارالمپیک من بود که در آخرین مسابقه ورزشیم به دست آمد، من از دنیای قهرمانی خداحافظی می کنم. قرار بود سال گذشته خداحافطی کنم اما مرگ دوست عزیزم سیامند این کار را به تاخیر انداخت.

پنج ورزشکار و یک مربی کرمانی در رقابتهای پارالمپیک توکیو شرکت دارند.
نشان نقره وزنه بردار رفسنجانی در رقابت‌های پارالمپیک توکیو

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نشان نقره وزنه بردار رفسنجانی در رقابت‌های پارالمپیک توکیو