نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان برگزار می شود

فت فتو/کرمان فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان منتشر شد. به گزارش فت فتو، از برنامه‌های جنبی  نخستین دوره جشنواره  نمایش رادیویی کرمان بزرگداشت “یدالله آقا عباسی” است. در فراخوان این جشنواره آمده است: نمایش رادیویی با پیشینه‌ای بیش از هفتاد سال یکی از فراگیرترین و موثرترین گونه‌های هنر تئاتر است که طی […]

فت فتو/کرمان فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان منتشر شد.

به گزارش فت فتو، از برنامه‌های جنبی  نخستین دوره جشنواره  نمایش رادیویی کرمان بزرگداشت “یدالله آقا عباسی” است.

در فراخوان این جشنواره آمده است: نمایش رادیویی با پیشینه‌ای بیش از هفتاد سال یکی از فراگیرترین و موثرترین گونه‌های هنر تئاتر است که طی این سال‌ها همواره در کنار جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف، مخاطب خود را پیدا کرده است، اما در این شرایط که محدودیت حضور بر صحنه برای هنرمندان تئاتر وجود دارد، می‌توان این شکل از تئاتر را در قالب یک جشنواره مستقل و مجازی که امکان حضور طیف وسیعی از هنرمندان و علاقه‌مندان عرصه تئاتر را فراهم می‌آورد، تعریف کرد.

جشنواره نمایش رادیویی «مکتب کرمان»، نخستین جشنواره ویژه نمایش رادیویی در ایران (در بخش خصوصی) و به لحاظ اجرایی و مالی رویدادی خصوصی است.

این جشنواره با هدف بهره‌مندی از توانایی هنرمندان و ایجاد زمینه برای بروز ایده‌های بدیع و خلاق در عرصه هنرهای نمایشی در قالب نمایش رادیویی، در دو بخش رقابتی و غیررقابتی و به صورت سراسری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات فراخوان به سایت مجتمع مس سرچشمه یا آدرس https://sarcheshmeh.nicico.com/radio مراجعه کنند.

انتهای پیام
نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان برگزار می شود

منبع:ایـسنا
? نخستین دوره جشنواره سراسری نمایش رادیویی کرمان برگزار می شود