نایب قهرمانی بانوان فوتبالیست سیرجانی در جام باشگاههای اسیا

تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان پس از متحمل شدن شکست برابر امان اردن عنوان نایب قهرمانی جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا را از آن خود کرد. به گزارش فت فتو؛آخرین روز از دیدارهای جام باشگاه‌های آسیا دیشب رگزار شد که تیم شهرداری سیرجان در دیدار برابر امان اردن بازی را ۲ بر یک واگذار کرد. […]

تیم فوتبال زنان شهرداری سیرجان پس از متحمل شدن شکست برابر امان اردن عنوان نایب قهرمانی جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا را از آن خود کرد.

به گزارش فت فتو؛آخرین روز از دیدارهای جام باشگاه‌های آسیا دیشب رگزار شد که تیم شهرداری سیرجان در دیدار برابر امان اردن بازی را ۲ بر یک واگذار کرد.

تیم امان در دقیقه ۴۵ این دیدار از روی نقطه پنالتی به نخستین گل رسید و گل دوم خود را هم در دقیقه ۸۲ در درون دروازه جای داد؛ هرچند در وقت اضافه این دیدار شهرداری سیرجان با تک گل افسانه چترنور از روی نقطه پنالتی فاصله را به حداقل کاهش داد اما در نهایت جام قهرمانی باشگاه‌های آسیا به نماینده اردن رسید و نماینده شایسته ایران روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

شهرداری سیرجان پیش از این برابر بنیادکار ازبکستان و گوکولام کرالا هند پیروز شده بود.

مسابقات جام باشگاه‌های فوتبال زنان آسیا از ۱۶ تا ۲۲ آبان‌ماه در اردن برگزار شد و به دلیل برگزار نشدن این رقابت‌ها در شرق آسیا، برنده فینال این مسابقات در غرب آسیا، قهرمان جام باشگاه های آسیا شناخته شد.
نایب قهرمانی بانوان فوتبالیست سیرجانی در جام باشگاههای اسیا

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نایب قهرمانی بانوان فوتبالیست سیرجانی در جام باشگاههای اسیا