نام نویسی ۳۱۵۰زائر کرمانی اربعین در سامانه سماح

اقای عربنژاد گفت تا کنون ۳۱۵۰ زائر کرمانی در سامانه سماح نام نویسی که از این تعداد ۸۳۹ زائر ثبت نام خود را قطعی کردند و فردا اخرین مهلت نام نویسی سفر هوایی است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکرمان؛ مدیر کل حج و زیارت استان در بازدید استاندار کرمان از روند صدور ویزا افزود کلیه کارکنان […]

اقای عربنژاد گفت تا کنون ۳۱۵۰ زائر کرمانی در سامانه سماح نام نویسی که از این تعداد ۸۳۹ زائر ثبت نام خود را قطعی کردند و فردا اخرین مهلت نام نویسی سفر هوایی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکزکرمان؛ مدیر کل حج و زیارت استان در بازدید استاندار کرمان از روند صدور ویزا افزود کلیه کارکنان حج و زیارت استان بصورت ۲۴ ساعته در حال دریافت گذرنامه ،کنترل و تایید اطلاعات زائرین جهت اخذ ویزا می باشند .

وی از استاندار خواست بمنظور رفاه حال زائرین پیگیری راه اندازی حداقل ۲ سورتی پرواز مستقیم از استان  کرمان به عراق را از هواپیمایی ماهان بنماید.

در این بازدید استاندار کرمان با اشاره به اینکه قطعا ثواب این خدمت کمتر از زیارت اربعین نیست گفت در حال رایزنی با مدیر عامل هواپیمایی ماهان بمنظور اختصاص پرواز به استان کرمان هستیم که امیدواریم نتیجه مثبتی را در پی داشته باشد .
نام نویسی ۳۱۵۰زائر کرمانی اربعین در سامانه سماح

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نام نویسی ۳۱۵۰زائر کرمانی اربعین در سامانه سماح