مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت:مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا و مکتب اسلام نقص ندارد و اجازه ذلت و دست دراز کردن پیش بیگانگان را نمی‌دهد. به گزارش فت فتو، آیت‌الله دری نجف آبادی و امام جمعه اراک در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه در حسینیه ثارالله کرمان گفت:یکی از […]

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت:مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا و مکتب اسلام نقص ندارد و اجازه ذلت و دست دراز کردن پیش بیگانگان را نمی‌دهد.

به گزارش فت فتو، آیت‌الله دری نجف آبادی و امام جمعه اراک در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی ماه در حسینیه ثارالله کرمان گفت:یکی از آرزو‌های اغلب مردم ایران زیارت مزار حاج قاسم سلیمانی است وشهادت در راه خدا جز عزت وافتخار ندارد.

 

                                         

کد ویدیو

 

وی با یاد اوری خسارت‌های فتنه گران در زمان انتخابات ۸۸ گفت: یکی از کسانی که صندوق‌ها را شمردند خود بنده هستند، اما جریان فتنه گر گفتند: اگر رای نیاوردیم بهانه تقلب مطرح می‌کنیم در نتیجه اوضاع کشور به آنجا رسید که به مقدسات توهین کردند.

وی افزود: تا زمانی آقایان سرکاربودند موضوعی نبود، اما وقتی ورق برگشت و آن‌ها رای نیاوردند کشور را به جایی بردند که در روز عاشورا به تمام مقدسات و اصول قانون اساسی و بیت المال توهین و خسارت وارد کردند.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: فرانسه وانگلیس و منافقین خیال کرده بودند اینجا انقلاب مخملی جواب می‌دهد، اما کور خوانده بودند در حالی که اینجا کشوری است که مردم ‪ شهید داده و پیرو، ولی فقیه هستند

آیت‌الله دری نجف ابادی گفت: در چهارشنبه با عظمت ۹ دی ماه ۸۸ مردم ۱۲ بهمن جدید و ۱۵ خرداد جدید و ۲۲ بهمن جدید آفریدند و مردم نشان دادن خط اصلی ملت، خط ولایت و رهبری و خط علی و زهراست و در برابر بیگانگان و فریب خوردگان بیگانه هرگز تسلیم نخواهند شد.
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا، مکتب علی و زهرا، مکتب اسلام نقص ندارد و اجازه ذلت و دست دراز کردن پیش بیگانگان را نمی‌دهد.
امام جمعه اراک بیان کرد: زهرایی‌ها و فاطمی‌ها و زینبی‌ها در حماسه ۹ دی به صحنه آمدند، بار دیگر اگر لازم باشد ولایتمداران ما به صحنه خواهند آمد.

 
مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا

منبع: صـداوسیـما مرکز کرمان
? مکتب سلیمانی یعنی مکتب عاشورا و کربلا