مهاجم تیم ملی ولز: در بازی هوایی با ایران دنبال ۳ امتیاز می‌گردیم

به گزارش گروه  ورزش فت فتو، بعد از آنکه انگلیس در بازی هوایی با ایران موفق نشان داد و در پایان ۶ بر ۲ برنده شد، ولزی ها هم گویا قصد دارند از این طریق برای تیم کارلوس کی روش مشکل درست کنند. کیفر مور در مصاحبه با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که […]

به گزارش گروه  ورزش فت فتو، بعد از آنکه انگلیس در بازی هوایی با ایران موفق نشان داد و در پایان ۶ بر ۲ برنده شد، ولزی ها هم گویا قصد دارند از این طریق برای تیم کارلوس کی روش مشکل درست کنند.

کیفر مور در مصاحبه با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که متوجه مشکلات تیم ایران در بازی هوایی شده، پاسخ داد:بله. متوجه شده ام. آنها در بازی هوایی جنگیدند.

گلزن اسبق بارنزلی و روترهام یونایتد افزود: همه درخشش تیم انگلیس را در محوطه جریمه دیدند. آنها فوری به برتری می رسیدند و حرف شان را می زدند. در پایان نیمه اول ۳ بر صفر جلوافتادند. انگلیس واقعا خوب بازی کرد و از این فضا نهایت استفاده را کرد تا توپ را به محوطه جریمه ایران بیاورد. 

وی ادامه داد:اگر بتوانیم ما نیز این کار را تکرارکنیم، امیدوارم همان نتیجه را بگیریم.به هرحال کسب سه امتیاز بازی ضروری است.

مور در مورد تغییر دروازه بان ایران در بازی با انگلیس که کارلوس کی روش، سرش را در دست گرفت نیز عنوان کرد: وقتی شما دروازه بان شماره یک خود را از دست می دهید، کار برای دروازه بان بعدی سخت می شود.این به معنای یک صف بندی مجدد برای آنهاست و به نفع ما است.

انتهای پیام/
مهاجم تیم ملی ولز: در بازی هوایی با ایران دنبال ۳ امتیاز می‌گردیم

منبع:آنـــا
? مهاجم تیم ملی ولز: در بازی هوایی با ایران دنبال ۳ امتیاز می‌گردیم