منع تردد شبانه همچنان در استان کرمان وجود دارد

ناظری گفت: لغو محدودیت تردد شبانه صرفا در شهرهایی اعمال می شود که مراکز واکسیناسیون شبانه روزی دارند و با عنایت به اینکه استان کرمان فاقد هر گونه مرکز واکسیناسیون شبانه روزی است، بنابراین محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای استان کرمان کماکان از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اعمال می شود. فرمانده انتظامی استان […]

ناظری گفت: لغو محدودیت تردد شبانه صرفا در شهرهایی اعمال می شود که مراکز واکسیناسیون شبانه روزی دارند و با عنایت به اینکه استان کرمان فاقد هر گونه مرکز واکسیناسیون شبانه روزی است، بنابراین محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای استان کرمان کماکان از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اعمال می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان، در گفتگو با فت فتو، پیرو سوالات و ابهامات مردم پیرامون لغو محدودیت تردد شبانه، اظهار کرد:  لغو محدودیت تردد شبانه صرفا در شهرهایی اعمال می شود که مراکز واکسیناسیون شبانه روزی دارند و با عنایت به اینکه استان کرمان فاقد هر گونه مرکز واکسیناسیون شبانه روزی است، بنابراین محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای استان کرمان کماکان از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اعمال می شود.

وی گفت: ضمنا جریمه ورود به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب یک میلیون و پانصد هزار تومان + ۵ درصد نرخ افزایش جرایم در سال جاری، برای خودروهای پلاک غیربومی اعمال می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: پلیس صرفا مجری مصوبات ستاد ملی کرونا در حوزه وظایف کاری خود است و به تنهایی تصمیم گیرنده در خصوص اعمال یا لغو محدودیت ها و … نیست.

انتهای پیام/نامجو
 
منع تردد شبانه همچنان در استان کرمان وجود دارد

منبع:آرمـان
? منع تردد شبانه همچنان در استان کرمان وجود دارد