مقام دومی حاصل تلاش رکابزنان بانوی کرمانی در رقابت های قهرمانی کشور

ساناز ایرانمنش رکابزن کرمانی توانست دو ثانیه رکورد تیم اسپرینت را بهبود ببخشد، و در رقابت‌های جوانان رکورد بزرگسالان را بشکند. به گزارش فت فتو،رئیس هیئت دوچرخه سورای استان کرمان گفت ساناز ایرانمنش در بخش تیم اسپرینت اول، ۲۰۰ متر دوم، کایرین دوم، اسکرچ دوم، اومینیوم سوم، دو کیلومتر سوم و ۵۰۰ متر سوم شد. […]

ساناز ایرانمنش رکابزن کرمانی توانست دو ثانیه رکورد تیم اسپرینت را بهبود ببخشد، و در رقابت‌های جوانان رکورد بزرگسالان را بشکند.

به گزارش فت فتو،رئیس هیئت دوچرخه سورای استان کرمان گفت ساناز ایرانمنش در بخش تیم اسپرینت اول، ۲۰۰ متر دوم، کایرین دوم، اسکرچ دوم، اومینیوم سوم، دو کیلومتر سوم و ۵۰۰ متر سوم شد.

اسلامی افزود: در پایان این رقابت ها، تیم استان کرمان پس از خراسان رضوی بر سکوی دوم ایستاد و نایب قهرمان شد.

مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در قسمت بانوان پس از وقفه‌ای طولانی به دلیل شیوع ویروس کرونا در دو بخش جوانان و بزرگسالان با حضور تیم‌هایی از استان های هرمزگان، همدان، قم، فارس، اردبیل، بوشهر، البرز، یزد، آذربایجان شرقی، لرستان، مرکزی، خراسان شمالی، خوزستان، کرمان، گیلان و تهران از ۲۷ شهریور ماه در پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران به مدت دو روز برگزار شد.

اسلامی افزود مسابقات دوچرخه سواری اقایان در قسمت آزاد تریال با حضور ۲۵ رکابزن در ۲ کلاس حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای به مدت دو روز به میزبانی شهرستان همدان در منطقه گردشگری گنجنامه برگزار شد.

وی افزود در پایان این مسابقات و در کلاس حرفه‌ای جواد رحیمی از همدان با ۵۹ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، علی اختر از بیرجند با ۵۸ امتیاز دوم شد و مسعود پورابولی از صنعت مس کرمان با ۵۷ امتیاز عنوان سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.
مقام دومی حاصل تلاش رکابزنان بانوی کرمانی در رقابت های قهرمانی کشور

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? مقام دومی حاصل تلاش رکابزنان بانوی کرمانی در رقابت های قهرمانی کشور