معلمان دانش‌آموزان را با منش سردار سلیمانی آشنا کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم گفت: معلمان با الگوگیری از زندگی، منش و روش سردار سلیمانی که روشی ‏عاشقانه همراه با ایثار و از خودگذشتگی برای مردم،کشور، نظام و رهبری بود، دانش‌آموزان خود را با او آشنا کنند. به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بم، حمید سرحدی به‌صورت سرزده در دبیرستان و […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم گفت: معلمان با الگوگیری از زندگی، منش و روش سردار سلیمانی که روشی ‏عاشقانه همراه با ایثار و از خودگذشتگی برای مردم،کشور، نظام و رهبری بود، دانش‌آموزان خود را با او آشنا کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های فت فتو از بم، حمید سرحدی به‌صورت سرزده در دبیرستان و دبستان پسرانه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم حضور پیدا کرد و با ‏معلمان و مدیران این مدارس دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با گرامیداشت‌ یاد و خاطر ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان، شهدا و ‏همه حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس به‌ویژه فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و سالگرد ‏زلزله دی ۸۲ شهرستان بم گفت: معلمان و مدیران ما با الگوگیری از زندگی، منش و روش سردار سلیمانی که روشی ‏عاشقانه همراه با ایثار و از خودگذشتگی برای مردم،کشور، نظام و رهبری بود، دانش‌آموزان خود را با این روش و منش آشنا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم افزود: در سالی که گذشت، معلمان مدارس سما با تلاش و کوشش خود باعث قبولی و راه یافتن دانش‌آموزان به مدارس ‏تیزهوشان را فراهم کردند و باعث خوشحالی خانواده‌ها و دانش‌آموزان شدند. ‏

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/
معلمان دانش‌آموزان را با منش سردار سلیمانی آشنا کنند

منبع:آنـــا
? معلمان دانش‌آموزان را با منش سردار سلیمانی آشنا کنند