مسابقه کتاب‌خوانی “گلستان در آتش” برای نوجوانان کرمانی برگزار می‌شود

کرمان – فت فتو – مسابقه کتاب‌خوانی”گلستان در آتش” به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت دکتر محمدجواد باهنر ویژه نوجوانان، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابداران کتاب‌خانه‌های عمومی استان کرمان برگزار می‌شود. به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل کانون پرورشی کودکان و نوجوانان استان کرمان، به مناسبت چهلمین […]

کرمان – فت فتو – مسابقه کتاب‌خوانی”گلستان در آتش” به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت دکتر محمدجواد باهنر ویژه نوجوانان، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابداران کتاب‌خانه‌های عمومی استان کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه فت فتو و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل کانون پرورشی کودکان و نوجوانان استان کرمان، به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت دکتر محمدجواد باهنر، کتاب “گلستان در آتش” روایتی داستانی از زندگی شهید باهنر به قلم ابراهیم حسن‌بیگی برای این مسابقه کتاب‌خوانی در نظر گرفته شده است.
این مسابقه ویژه نوجوانان (۱۵تا ۱۸ سال)، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابداران کتاب‌خانه‌های عمومی استان و به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان و مشارکت نهاد کتابخانه‌های‌عمومی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

این در حالی است که، آزمون این مسابقه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ همزمان با روز شعر و ادب فارسی از طریق سایت kerman.kpf.ir  و لینک https://kerman.kpf.ir/Competition به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

برگزیدگان مسابقه کتاب‌خوانی گلستان در آتش ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ از طریق سایت رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام و ۶ جایزه ۲ میلیون ریالی به نوجوانان، سه جایزه ۲ میلیون ریالی به مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سه جایزه ۲ میلیون ریالی به کتابداران کتاب‌خانه‌های عمومی استان کرمان اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند نسخه pdf کتاب گلستان در آتش را از اپلیکیشن «سوره مهر» خریداری و مطالعه کنند.
مسابقه کتاب‌خوانی “گلستان در آتش” برای نوجوانان کرمانی برگزار می‌شود

منبع:ایرنـا
? مسابقه کتاب‌خوانی “گلستان در آتش” برای نوجوانان کرمانی برگزار می‌شود